Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hiszik azt a nők hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt a nők hogy a kelendő pasik hűségesek maradnak?

Figyelt kérdés
A helyes pasikból magyarországon nagyon kevés van, pláne olyanból, aki határozott, magabiztos, önbizalom teli. Nyilván egy ilyen pasi tisztában van vele, hogy hatalmas kincset hordozz. És bizony hatalmas a kisértés egy ilyen pasinál, ami érthető is és ha nagy a kisértés, akkor bizony előbb utóbb megtörténik a félrelépés, elhagyás.
2013. máj. 10. 13:40
1 2
 1/14 Egyirányú alagút ***** válasza:
100%
Általánosítás :) Gondolj bele, van egy általad említett pasi, és megtalálja álmai nőjét. Egyből otthagyja, mert besoroltad egy csoportba... na persze :)
2013. máj. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ezen múlik, hanem sok minden más tényezőn is (a párkapcsolat minőségén, a férfi erkölcsein, tartásán stb.) A nem kelendő pasik esetében pedig ugyanúgy fennáll a megcsalás lehetősége, hiszen ők meg az önbizalmukat akarják erősítgetni azzal, hogy másnak is kellenek!
2013. máj. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mert sokan álomvilágban élnek
2013. máj. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
szerintem nem hiszik azt, csak hozzájuk vonzódnak és tőlük többet eltűrnének
2013. máj. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

1-es

Az általánosítás egy csúnya dolog, de sokszor van igazságalapja :P

2013. máj. 10. 13:46
 6/14 anonim ***** válasza:

Én is jó nő vagyok, mégsem csalnám meg a párom semmilyen isteni kísértés miatt. a párom is nagyon jó pasi, de előbb herélné ki magát, minthogy megcsaljon. tudom-tudom, irigyelni való, ez van.

nem a külsődön múlik, hogy hűséges vagy-e, avagy sem. egy meggondolatlan, gerinctelen pasi, aki annyira éretlen és suta, hogy nem képes normális értékrendet felállítani magában, meg fog csalni. nem csak akkor, ha ő a világ legjobb faszija, akkor is, ha ronda, mint a bűn.

2013. máj. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
6.: én is azt hittem...
2013. máj. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

1. Mert attól, hogy helyes, lehet rendes.

2. A legnagyobb csélcsap is lehet szerelmes.

3. Van annyi önbizalmam, hogy ne gyanakodjak arra, hogy akármilyen pasi is kapcsolatra lép velem, akkor megcsal. Amíg nincsen semmi erre utaló dolog, addig nem gyanakszom, mert elhiszem, hogy ki tudom elégíteni mind érzelmileg, mind intellektuálisan, mind szexuálisan.

2013. máj. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
7., én nem hiszek.
2013. máj. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Attól, hogy kelendő, még nem kell erkölcstelenné válnia.
2013. máj. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!