Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ti hogy álltok a távkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti hogy álltok a távkapcsolathoz? Meddig bírnátok ki találkozás nélkül? Hűségesek maradnátok? Kort is írjatok!

Figyelt kérdés
2013. márc. 8. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:
egyszer már besz*ptam a távkapcsolattal szóval elvből nem kezdek messze élő lánnyal...
2013. márc. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22 f én eleve nem kezdeményeznék ilyet még rosszabb mintha egyedül lennék meg olyanhoz legyek hűséges akit havonta 2-3 látok ez inkább szenvedés..
2013. márc. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
5 éve vagyunk együtt 60km
2013. márc. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én hűséges maradnék. Most is van egy lány, több mint 100Km. Én 23 vagyok, nagyon komolyan gondolom ezt a dolgot, másra rá sem bírok nézni szinte. Az a tervem, hogy hozzá közelebb nézek valami munkahelyet. Igazából én még évekig kibírnám, hogy várjak rá. Csak attól félek, hogy ő nem. Viszont ha ez így lenne, az is érthető. Akkor ezt kell elfogadjam.


Egyelőre jó minden :)


23/F

2013. márc. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

erre mindenki más fog Neked mondani

egy biztos a fizikai érintkezés az hiányzik ilyenkor, ezért is szar,

bár mindenki azt csinál amit akar N

2013. márc. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én szúrok egy körzőt a lakóhelyem térképébe. Ha 50 kilométeres körön kívül esik, az nálam nem nyerő.

Távkapcsolatba alapból nem kezdek, mert semmi értelme.

2013. márc. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem meg simán működhet egy távkapcsolat, csak megfelelő érettséggel kell hozzáállni.

Barátom és köztem sokáig (majdnem 4 évig) 200 km volt. Hétvégén találkoztunk, minimum 2 napot együtt voltunk, de volt, hogy hármat. Nyáron pedig annyi időt töltöttünk együtt, amennyit csak tudtunk.

Igazából van olyan bnőm, aki egy városban lakik a barátjával, mégis ugyanannyit találkoznak, mint mi, mivel máshol jár a lány egyetemre...


Aztán a párom tavaly áprilisban kiment Németországba. Szóval most már csak havonta találkozunk, de még bírjuk. Nem mondom, hogy könnyű, de ez van.

Nyilván nem lehet a végtelenségig így folytatni a kapcsolatot, de mivel vannak közös céljaink, addig kibírjuk vhogy. Ha elvégzem a sulit, akkor meg összeköltözünk. Addig már csak pár év.

2013. márc. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Soha többet távkapcsolat, akkor inkább örök egyedüllét. Már amúgy is kezdem megszokni.
2013. márc. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!