Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nyugtatót kellett íranom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyugtatót kellett íranom miatta. El kellene mondanom ezt neki?

Figyelt kérdés

Rengeteget veszekszünk, és itt az érettségi szezon is, amin jól kéne teljesítenem.. De nem bír ki egy napot sem veszekedés, vagy a hibáimmal való szembesítés nélkül. Nem bírtm tovább, irattam a házidokimmal egy kis Frontint. Viszont még régebben, amikor nem veszekedtünk még sokat, aztmondta, hogy soha nem szeretné, hogy ilyen gyógyszereket szedjek.

Akkor most tudnia kell róla? nem szivesen mondanám el neki. Nem is akarom..


2013. máj. 10. 15:13
1 2
 11/17 Egyirányú alagút ***** válasza:

Nézd, ha annyira sz*r hangod lenne, akkor megérteném a srácot, de inkább megoldanám egy füldugóval, minthogy állandó veszekedéssel.


És miért akarja, hogy otthagyd az éneklést?

2013. máj. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
ez egy idióta. zenélni, zenével foglalkozni a világ egyik legszebb dolga
2013. máj. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
mert zenekarban csinálom, és állítása szerint se bennük se másokban nem bízik, és bármi történhet, amikor én elmegyek koncertre. ez is már váló oknak számíthatna, mert szerintem bennem nem bízik. pedig sosem adtam rá okot neki. Arról pedig nem tehetek, hogy az összes exe r*banc volt és megcsalta.
2013. máj. 10. 16:05
 14/17 Egyirányú alagút ***** válasza:

Akkor kísérjen el mindig! És akkor biztos lehet benne, hogy nem teszel semmi olyat. Utána meg befoghatja :)


Egyébként 3x6-nak +1..


Nekem személy szerint bárhangom van ("bár hagynád már abba..."), de a fülem sokkal jobb :) Ezért maradtam az instrumentális résznél :D

2013. máj. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
ez tényleg lapátgyanús. ha ennyire nem bízik benned akkor felesleges erőlködni. ráadásul ha tényleg nincs oka ezt művelni.......
2013. máj. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

a párod nem szeret téged csak birtokolni akar


egyrészt ezért van az hogy veszekszik veled mert nem azt csinálod amit ő akar...


ha én valakit szeretek akkor támogatom az álmai elérésében, még akkor is ha lehetetlennek tűnik...


pl ha szar hangod lenne de énekelni akarnál akkor mondanám hogy oké, de még mielőtt jelentkezel az x faktorba inkább menj el énektanárhoz.....


barátom kocsmát akart nyitni, se tapasztalata se pénze nem volt rá... én se értek hozzá, de szépen körbe néztem neten és kiolloztam cikkeket mennyi minden kell hozzá, mi mibe kerül, kit kiket kell alkalmazni... elé tettem és megmondtam neki hogy egyedül nem fog menni neki, én csak ennyit tudtam segiteni: a vége az lett hogy egy ismerősével akinek már van kocsmája máshol közösen nyitottak egyet egy másik településen, és ő tanitja a dolgokra

2013. máj. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Mondd el neki bátran! Egyből "behúzza a féket"
2013. máj. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!