Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két nőt szeretek. Még egyikkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két nőt szeretek. Még egyikkel se jöttem össze, viszont mindkettő szeretné. Most mi tévő legyek? Próbáljam meg sunyiba mindkettővel?

Figyelt kérdés
Az nem sokáig lenne titok szerintem.
2013. máj. 10. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:

neee

válassz 1et

na mindjárt jön egy johnny deppes idézet

2013. máj. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Semmiképpen ne.!! Csak gondolj bele abba, hogy neked milyen lenne, ha szeretnél valakit és megtudnád, hogy melletted még van valakije....

Próbáld meg eldönteni magadban, hogy melyikkel érzed jobban magad, és hogy kivel tudnád több ideig elképzelni a kapcsolatod.

2013. máj. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Már tudjuk...
2013. máj. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van egy haverom, akinek volt már rá példa, hogy 3 barátnője volt, és titokban is tartotta, egyik sem tudott a másik 2-ről, de ez a haverom csak dugni akart, ha komolyan szereted őket, akkor inkább 1-et válassz, mert ha kiderül, akkor könnyen lehet, hogy mind a 2 megutál.
2013. máj. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gondolkozz úgy hogy: Ki az akivel letudnád élni az életed, és melyik az aki nélkül nem.
2013. máj. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem úgy tűnik, mintha bárkivel is MÁR le akarná élni az életét...
2013. máj. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkettőnek mond meg, hogy legalább amelyiknek esze van-kiszálljon.
2013. máj. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!