Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha barátom van már nem öltözhe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha barátom van már nem öltözhetek csinosan?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam szórakozni ismerősömékkel egy mélyebben dekoltált ruhában (barátom nem volt ott) és kaptam a kommenteket (fiúktól is!!!)hogy úristen miért teszed ki a melled ha van barátod stb. stb. Nem értem az összefüggést. Most attól hogy kicsit kirívóbban öltöztem fel nem csalom meg a párom meg nem kell senki más, csak ilyen alkalmakra szeretem kicsípni magam. Olyan furcsa ez? (nem volt ribancos a ruha)

18/L



2013. máj. 10. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

jézus xd

ha eleve így öltözködsz nem értem miért kéne megváltoznod azért mert van valakid.. szóval nem furcsa hogy kicsíped magad :d

2013. máj. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem hordok mindig dekoltált ruhákat néha buliban kihangsúlyozom ami előnyös de semmi extrémre nem kell gondolni. Szeretem ha megnéznek maguknak mások is növeli az önbizalmam. De attól még nem akarok tőlük semmit. :D
2013. máj. 10. 18:25
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól még nyugodtan öltözhetsz csinosan.A feleségemnek sem szabhatom meg mit vegyen fel.Nem is értem azokat a férfiakat akik ezt eröltetik...annál rosszabb. 35.f.
2013. máj. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 HotChoc ***** válasza:
100%

O.O

Nem értem, miért viselkednek egyesek úgy mintha attól, hogy valakinek barátja van, minimum erényövet kellene hordania... szerintem nyugodtan kicsípheted magad, arra természetesen figyelj, hogy a ruhád ne legyen nagyon kihívó, a kötekedő egyedeket pedig leszerelheted azzal, hogy ha valami nem tetszik, nem kell odanézni!

2013. máj. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez annyira butaság. Ha a bizalom megvan a kapcsolatban, a barátod nem szól egy rossz szót sem. Tasómék kifejezetten büszkén mutogatják a barátnőiket, mikor azok kicsípik magukat és élvezik az irigykedő pillantásokat. Az én párom sem szól bele, bár én alapból konzervatívabb leányzó vagyok:D Engem azért cukkolnak, mert nem rakom ki, amim van:D
2013. máj. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
de, csak célszerűbb visszafogni magad!!!!!
2013. máj. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!