Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egyik nap, sportosabban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyik nap, sportosabban öltözök fel, vagy tök természetesen, semmi extra, másik nap meg csinosan (kis kopogós cipő, kissarkú meg tök csini ruha, karkötők, nyakláncok) akkor a barátom nem fogja azt gondolni, h össze-vissza vagyok?

Figyelt kérdés
lehet tökhülye kérdés.. bocs xD
2008. szept. 19. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem ez tök jó....ha próbálod megtalálni magad!! Egészen addig jó míg alkalomhoz illő és nem túl erőltetett! Találd meg a középutat hogy azért alkalomhoz illő legyen...
2008. szept. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem fogja ezt gondolni a párod.Inkább örül,hogy változtatsz magadon néha.Én is ilyen vagyok néha sportos néha meg csinos.Ez szerintem így jó!
2008. szept. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a buliban amikor megismerkedtem a barátommal, kivágott, fűzős felsőt, miniszoknyát, csipkés necc-combfixet viseltem, bakanccsal persze (amolyan gótcsajszi vagyok :D:P), full smink, nagyon dögös voltam, de már akkor megmondtam Neki, hogy nem vagyok mindig ilyen, ez vagyok leginkább önmagam, az igaz, de nem fektetek mindig energiát abba, hogy így nézzek ki, mert nem ebből állok.

A másnapi randinkra sima fekete nadrágban, egyszerűbb, de azért csinos felsőben, alig-sminkkel mentem, mert úgy álltam hozzá, hogy ha tetszek neki, így is tetszek. Nem is tévedtem, véget nem érő beszélgetésbe bonyolodtunk a kedvenc íróinkról. :) Azóta is együtt vagyunk. Ha megyünk valahova, dögös vagyok, nem csak miatta, magam miatt is, de nem jövök zavarba, ha itthon úgy jön ki, hogy farmerban-pólóban, smink nélkül, épp megmosott vizes hajjal nyitok Neki ajtót. :)

2008. szept. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kell is az,hogy az ember változatosan öltözzön fel,bizonyos határokon belül persze.Nincs ebben semmi rossz.
2008. szept. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
rendben!! :) köszi a válaszokat :) aranyosak vagytok... :)
2008. szept. 19. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!