Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol tudok értelmes, okos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudok értelmes, okos, rendes férfiakkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy 20 éves vagyok, még nem volt senkim és szeretném már megtapasztalni ezeket a dolgokat. Sajnos az egyetemen olyan szakon vagyok, ahol csak lányok vannak:/ És nekem, mint lánynak nem olyan könnyű, mint egy fiúnak, aki azt szólít le akit akar...
2013. máj. 10. 22:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Könyvtár,park,kávézó.
2013. máj. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
21 éves fiú vagyok, és a főiskolán olyan szakon vagyok, ahol csak fiúk vannak. Ja, és ezen felül minden más is egyezik. Meg tudom érteni a helyzeted, remélem te is az enyém :)
2013. máj. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kihaltunk vagy foglaltak vagyunk XD Viccet félre téve. Lógj nagyon sokat fiuk társaságában szerintem előbb vagy utóbb találsz olyat aki megfelel neked. Sok sikert.

23/F

2013. máj. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hát nem itt
2013. máj. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az évfolyamtársnőidet megkérheted, hogy mutassanak be pár srácnak, esetleg járj el valamilyen közösségbe, nyilván az egyetemen vagy azon kívül is van sokféle lehetőség.
2013. máj. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

jah fiúként biztos bárkit leszólítanál :DD higgyem is el? félnél mint a fene

amúgy neten, de inkább ismerősök által keresd az embereket kikkel tudnál elmenni szórakozni

2013. máj. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lányként sztem sokkal könnyebb. Akármelyik srácot leszólítod nem fog elhajtani, inkább örülni fog neki!


22F

2013. máj. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Milyen szakon vagy? Mert nem nagyon hallottam olyanról, hogy csak lányok vannak egy-egy szakon... Még nálunk is akad néhány lány, pedig mérnök-informatikát tanulok. Sőt gépész-mérnök hallgató lány ismerőseim is vannak. :D

Egyébként meg az egyetem elég nagy... nem csak egy szak van. Gondolom vannak olyan órák, amik közösek más szakéval is. Ülj be pár előadásra, ismerkedni ott is lehet. Esetleg kérj meg egy pasit, aki tetszik, hogy magyarázza el neked, mit mondott az előadó, mert nem értetted.

De ott a könyvtár, büfé, különböző rendezvények.

Bár az is tény, hogy sajnos attól, hogy valaki egyetemista, főiskolás még nem lesz értelmes, sőt... inkább nem is megyek bele.

Viszont akad még néhány normális /szerintem normális/ ember is. De azt vettem észre, hogy itt se nagyon vagyunk népszerűek a nők körében...

2013. máj. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!