Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valakivel előfordult már,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakivel előfordult már, hogy sokáig olyanokhoz vonzódott, akik hozzá nem és olyanok vonzódtak hozzá, akikhez meg ő nem, DE találtak valakit utána akivel ez kölcsönös?

Figyelt kérdés

Közben történt valami nagy változás veletek?

Légyszi kort is irjatok!


2013. máj. 11. 00:47
 1/6 anonim ***** válasza:
buzulás? lezbisedés? wtf?:D
2013. máj. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A vonzodást ugy értem,hogy olyan ember aki tetszik,nem az ellenkező nemet.
2013. máj. 11. 01:01
 3/6 anonim ***** válasza:

Volt ilyen is, olyan is, amolyan is. De az amolyanból se lett semmi, mert már foglalt volt az illető.

28

2013. máj. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
velem csak ilyen van kölcsönös 100-ből egyszer de már volt harom kapcsolatom 24/L
2013. máj. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát a harmada igaz. Én már sok olyan lányhoz vonzódtam, akik hozzám nem, viszont még egy lány sem vonzódott hozzám. Ez nem is csoda, alacsony, dagadt és ocsmány vagyok, egy lány se tud vonzódni hozzám.
2013. máj. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én általában ebben élek. Bár nálam a vonzalom inkább a belsőről szól, amiatt vannak elutasítva főleg, nem a külső miatt nem tudok hozzájuk vonzódni.

Aki meg engem érdekelne, annak meg én vagyok közönbös.

Nagyon ritkán jön össze az, hogy kölcsönösség. Kevés kapcsolatom is volt.


22l

2013. máj. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!