Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? A barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? A barátommal megadtuk egymásnak a facebook jelszavunkat. Amikor fent voltam az ő fb-jén, pont rá írt egy lány. így köszönt: sziaaaa. Már ez zavart, de utána nem bírtam ki. Folytatás lent!

Figyelt kérdés
szóval beleolvastam.. láttam, hogy a barátom "udvarol" a lánynak.. azaz nem komolyan, de írja neki hogy milyen szép, meg hogy remélem beszélünk még :) meg ilyenek.. és ha a lány írja, hogy most mennie kell, akkor a barátom elkezdett neki sírós fejeket írogatni.. utána még nekem is mondogatta hogy milyen jófej az a lány.. ha gondoljátok mesélek még, mert lenne még mit..ja és egyébként NAGYON féltékeny típus vagyok... segítsetek, mit tegyek?:)
2013. máj. 7. 17:28
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem túlreagálod. Én maximum rákérdeznék. Engem is zavar, ha látom, hogy a barátom más lányokat csekkol a facebookon, de tudom, hogy engem szeret.
2013. máj. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg komolyan gondolná vele,akkor szerintem nem adta volna meg a Facebook adatait.
2013. máj. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) Első válaszoló! lehet, hogy túlreagálom, csak az a baj, hogy titokba járunk, azaz 4-5 ember tud róla.. és ha suliba találkozunk vagy valahol, nem is köszön, de ennek a lánynak, meg még egy csomó lánynak igen, és velük le áll beszélgetni is. akár hogy próbálkozom nem akar "hivatalosan" is járni...://
2013. máj. 7. 17:38
 4/34 anonim ***** válasza:
48%

Ezt nagyon gyorsan hagyd abba! Nevetségessé teszed magad nemcsak a párod, hanem mindenki előtt is!


Majd amikor ilyet olvasol: "nekem is tetszett a múlt éjjel", akkor már parázhatsz.

Ilyen miatt: "sziaaaa"... jézusom....

2013. máj. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
96%

szerintem nem egészséges,ha megadjátok egymásnak a jelszavaitokat. mindenkinek kijár ez a fajta magánszféra. és , ha valaki nem akarja megadni a másiknak,nem feltétlen titkolózásra kell gondolni ,de én tuti nem adnám meg...

ezt félretéve, szerintem beszélj erről neki, hisz nem kell titkolnod,mivel tudja,hogy tudod a jelszavát, szóval gondolhatja,h nem "csak úúúúúgy" tudni akarod,hogy ne csinálj vele aztán esetleg semmit. szóval mondd el neki,h pont mikor bent voltál az ő fiókjában ráírt ez a csaj, és így láttad az előzményeket/beszélgetést... és hogy ez most mi, simán kitálal, ha már a jelszavát is simán megmondta neked...

2013. máj. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Az pedig, hogy nem vállal fel, "titokban" kell járnotok. Elég gyanús.
2013. máj. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Miért jártok titokban?
2013. máj. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.. állítólag azért kell titokba járnunk, mert olyan suliba járok, ahol rögtön megy a pletyka, mindenkit piszkálnak mindennel stb, és ne szeretné ha az egész suli ezen csámcsogna.. de nekem akkor is rosszul esik :)
2013. máj. 7. 17:41
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
ne haragudj.. titokban? azonnal szakítanék. vagy felvállal,vagy szakítunk... kész..
2013. máj. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ez jó duma... gondolom a többi barátnőjével is így jár, titokban, nehogy szó érje a ház elejét (és tudomást szerezzenek egymásról). Amúgy le a kalappal, ügyes a pasi!
2013. máj. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!