Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomat nem érdekli az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomat nem érdekli az egészségi állapota, engem viszont igen. Ö mégse törödik magával, de ezek szerint az aggodalmammal se. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Csak akkor megy el orvoshoz ha már nagy a baj, én meg már lukat beszéltem a hasamba. Miért kell ezt megvárni?

De ha maga miatt nem törödik magával, legalább miattam tenné meg.

Most is munkahelyi balesete volt, a lábujjai elég csúnyán megsérültek, ö meg csak legyint.

Szeretem és aggódom érte, borzasztó nagy sz*rt okoz ezzel a hozzáállásal.

Mégis mit tehetnék?

Köszönöm aki válaszol.


2013. máj. 11. 10:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

szerintem semmit

én se voltam dokinál a katonaság óta

ha sérülök és nem esik le külön az alkatrészem akkor nem érdekel

ha beteg vagyok akkor egy kis gin vagy whisky

2013. máj. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Kezdetnek ne hisztizz: ez nem azt jelenti, hogy nem törődik azzal, hogy te aggódsz.


Valószínűleg egyszerűen nem szeret orvoshoz járni. Én teljesen megértem, én is csak akkor megyek, ha már nagyon muszáj. A férfiak különösen nem olyan típusok általában, hogy minden aprósággal dokihoz rohangálnak. Én nem látok ebben problémát.


btw Lyukat beszéltél a hasÁba, értelem szerűen nem a sajátodba, mert annak semmi értelme.

2013. máj. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Ne lihegd túl, értékelendő, hogy így aggódsz, de végső soron ő érzi, szüksége van-e orvosra vagy sem. Ne úgy próbáld rávenni, hogy nyomod a szövegedet szüntelen, hanem óvatosan:

Szerinted is jobb lenne, ha látná orvos?

Mit gondolsz? Helyre fog jönni magától? Majd elmondhatod, ha volt ilyen ismerősöd, aki tényleg rosszabbul lett, akkor el kellett mennie a dokihoz...Kérdésekkel próbáld rávezetni.

2013. máj. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
En nem törődök magammal,mert nincs barátnőm.A te pasidnak nem tudom mi ez a fajta hozzáállás!
2013. máj. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Szeretnék pontositani, nem érzem,hogy túl lihegném. Anno akkor ment el orvoshoz a fülfolyásával amikor kiderült, már ki volt lukadva a dobhártyája. (1 év kellett mire elment orvoshoz) De volt arra is példa,hogy utólag derült ki,hogy elrepedt 3 bordája, szintén munkahelyi baleset miatt. (Érezte,h baj van, de megvárta mig fel se tudott kelni)

És szintén azért mert nem vette komolyan a dolgot.

Mesélhetnék még...

Na most nekem nem egy roncs kell majd, aki azért lett roncs mert abszolut nem figyelt oda magára. Söt, ahogy beszél ezekröl, magasról tesz arra,hogy mivan vele.

2013. máj. 11. 11:20
 6/20 anonim ***** válasza:

Ezzel csak azt éred el, hogy az agyára mész. Van, aki így áll hozzá mint te, és van, aki úgy, mint a párod. Én is utóbbi vagyok, a szüleim is. De engem kiborítanál ezzel a folyamatos hisztizéssel.


Másrészt jól látszik, hogy nem az ő érdekében aggódsz, hanem egyszerűen önző vagy. ("Na most nekem nem egy roncs kell majd" - ettől a mondattól a hideg is kirázott...)

2013. máj. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

majd rájössz, ált minden férfi elég makacs ilyen téren

ezzel semmit nem fogsz tudni kezdeni, ő alapjában véve ilyen beállítottságú

max talán akkor tudod kibillenteni ebből a hozzáállásból, ha tart valamitől ( pl Bajor Imre, ilyennel tudta rá venni a felesége, utána helyre is jött ) N

2013. máj. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Anas penelope valószinüleg sose szerettél úgy igazán senkit, ha azt nem érted meg,hogy a szerettedért aggódnál, és nem akarnád,hogy maradandó sérülése legyen, vagy idö elött haljon meg.

Ja, és nem hiszti módjára szoktam elöadni.

De te ezt is jobban tudtad.

2013. máj. 11. 11:30
 9/20 anonim ***** válasza:

"valószinüleg sose szerettél úgy igazán senkit" - na ezt te meg honnan veszed? Attól, hogy én elfogadom a szerettemet olyannak, amilyen és nem akarom megváltoztatni?


Az meg, amit itt előadtál, egyértelműen hiszti.

2013. máj. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Okos vagy:)
2013. máj. 11. 11:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!