Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az igaz, hogy azok az emberek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy azok az emberek, akik nem élnek párkapcsolatban, átlagosan rövidebb életűek és az egészségi állapotuk is gyengébb?

Figyelt kérdés

Mintha olvastam volna valamit régebb, hogy azok akik nem házasodnak meg átlagosan 8 évvel élnek kevesebbet (lehet az év nem pont ennyi, hanem kevesebb)


Érdekelne, hogy miért függ az egészség a párkapcsolattól?


Én pont fordítva képzelem el. Ha nincs nőm, akkor több időm van magamra, pl tanulni, edzeni, kevesebb stressz.

Meg a szex is elég megterhelő a szervezet számára úgy hallottam.


Én spec egyedül képzelném el az életemet, egyrészt mert egyszerűbbnek látom a dolgokat, másrészt amúgy sem szeretnek a lányok. Az egy dolog, hogy biológiailag és érzelmileg is vágyom rá, de csak problémát okozna és megnehezítene pár folyamatot az életemben.


20


2011. máj. 9. 22:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
A sex hoszabítja az életet és nagyon sok elonye van és egészséges :)
2011. máj. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
mivel az ember társas lény, és hát valljuk be ki ne szeretne egy boldog párkapcsolatban élni? szóval lehet benne valami.
2011. máj. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
90%

igen van benne valami.


Ha magányos vagy akkor boldog vagy? nem...

Ha maszturbálsz az élvezetesebb mintha egy veled ellentétes neművel szexelnél? nem....

Ha egyedül vagy van aki meghallgat, van kinek elmond h mi a bajiod? nem....

egyedül, fásult unalmas az élet egy idő után és sokmindentől elmegy a kedved még ha sok a pénzed akkor is.


Egyedül nem jó...

2011. máj. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

"csak problémát okozna és megnehezítene pár folyamatot az életemben."

Amíg így gondolod, addig valószínűleg te nem is élnél tőle tovább.

2011. máj. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Amúgy ez főleg a ffiakra igaz, a nőkre kevéssé, bár rájuk is lelki szempontból, amiket a többiek már írtak. A ffiakra azért jobban, mert pl b_sznak orvoshoz menni, ki rugdossa el őket? Életük párja. A ffiak jó része nem képes főzni, így eszi a tartósítószeres izéket, ki főz nekik??? A feleségük. És gondolom egyet értünk abban h anyu húslevese egészségesebb mint a zacskós leves.

Jah és a szex nem megterhelő hanem állati egészséges, párkapcsolat=rendszeres szex...jó esetben :D És hát igen a pszichológia: valakihez tartozni alapvető emberi igény.

Ja! És állítólag akik egyedül vannak több alkoholt fogyasztanak, ami nem egészséges ugye...

2011. máj. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

A minap hallgattam a rádióban egy műsort pont erről. Ott is ezt ecsetelték, hogy a férfiak esetében pl. a házasságban élők 4* nagyobb eséllyel élik meg a 68 éves kort.

Azóta gondolkodom ezen sokat, és afelé hajlok, hogy igaz lehet. Jelenleg egyedül élek, és elég jól telnek a napjaim, mindig hasznosan töltöm az időt, több barátom lett, több időm lett magamra, tökéletesen el tudom látni magam. És jóleső érzés az is, hogy a lakásomban minden úgy, és ott van, ahogy én szeretem. DE! Nincs kivel megosztani a jó dolgokat!!! Nincs kivel sétáljak, nincs kinek csináljak gyertyafényes fürdőt! Nincs kit megmasszírozzak, és engem sem ölel át senki! B...szhatom a rendet, a pénzt, a szép időt, ha nincs kivel együtt élvezzem, megosszam, megbeszéljem! Alapjában véve jól telnek a napjaim, mégis bennem van egy folyamatos alap feszültség, értelmetlenség érzés. Szerintem ez emészti fel apránként az egyedül élő embert...

2011. máj. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Utolsó: az ember társas lény, ne küzdj ellene!!!
2011. máj. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
utolsó, te milyen vagy? mert én tök így képzelem majd el az életemet később, ahogy te. Kíváncsi vagyok milyen suliba járhattál meg mit dolgozhatsz
2011. máj. 9. 23:36
 9/23 anonim ***** válasza:
Hát akkor én sem fogok sokáig élni. Nem kellek különösebben senkinek, ami volt eddig kapcsolatom (össz vissz 2 db egész életemben), még 1 évet sem bírtak ki, mind befuccsolt. Szóval a főzés tudományát nem árt elsajátítani..
2011. máj. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

"A sex hoszabítja az életet és nagyon sok elonye van és egészséges :)"


Ahhoz nem kell feltétlenül megházasodni. 50 felett pedig már amúgy is jelentősen csökkennek az együttlétek.

Amúgy a két dolog szerintem nem függ össze. Megint egy felesleges kutatásnak csúfolt baromság. Olyan ez, mint a statisztika. Megkérdeznek 1000 embert és a válaszaikból az egész lakosságra vonnak le következtetéséket, holott úgy kéne mondani, hogy a megkérdezettek x %-a.

Amúgy vannak kivétele is. Nagyon sok agglegény van, aki boldog és hosszú életet élt le. Kubában például élt egy férfi, aki egy-két éve halt meg és jócskán elmúlt 100. Amikor megkérdezték, hogy mi a hosszú élet titka, egyből rávágta, "az, hogy sose nősültem meg."

2011. máj. 10. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!