Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy fiúval észrevetetni, hogy nem elég csak egyszer megszerezni a barátnőt, s kész?

Figyelt kérdés

Nagyon 'elkényelmeskedett' és néha flegmán is beszél(elején nem volt ilyen).

Szerintetek?


2013. máj. 11. 11:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha esetleg óvatosan közlöd vele, hogy jobban örülnél több közös programnak :) Ha erre sem figyel, akkor figyelemfelkeltés szempontjából elújságolnám neki, hogy néhány fiú hogy megdicsérte a ruhád stb :D Talán felébred.
2013. máj. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Próbáld kis trükkökkel az értésére adni hogy változon. Mondjuk olyat hogy mesélsz neki egy olyat : "Képzeld ma olyan rendes volt egy srác a közértbe, nagyon jól esett hogy így viselkedett"
2013. máj. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Sajnos a pasik ilyenek!

Az exem, miutan " megszerzett" teljesen megvaltozott!

Le sem sz@rt, nagyon rosszul esett.

Neha 1-2 figyelemfelkeltes volt reszemrol, mint pl. mondtam neki, h az egyik fiu munkatarsam mindig olelget ( tudni kell h kulfoldon elek, ott ahol az oleles olyan mint otthon a kezfogas) , es milyen jo erzes stb.

2013. máj. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az hogy néha flegmán beszél nyílván kiváltotta vmi..keresd meg az okát...esetleg lehet te mondtál neki vmi olyat és így reagál...légy kedves vele..
2013. máj. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Sehogy...

Én háromszor szóltam hogy kéne közös program,többet figyelhetnénk egymásra.

Nemsokkal utána közölte hogy szünet kéne mert ellaposodott a kapcsolat,nincs semmi közös program és már alig figyelünk egymásra.

Akkor jött el az a pillanat hogy anyáztam egyet.

19L

2013. máj. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Shai-Hulud ***** válasza:

Például azzal, hogy kirakod.

Hidd el, észre fogja venni.

2013. máj. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

Nem mondtam neki semmi rosszat, tényleg, én mindig szépen beszélek vele, de ő néha olyan durvábban, és nemrég nagyon jól szórakozott azon, hogy nekem nem sikerült valamit megoldanom, ami nagyon rosszul esett, mert ő még rátett egy lapáttal.

És elég sokszor 'viccelődik'a hibáimmal:(

Régebb mindig tepert, a kapcsolat elején, ő keresett,de most olyan, mintha azt gondolná, hogy én úgyis itt vagyok neki, ha nincs jobb dolga, keres.

2013. máj. 11. 11:48
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék szakítani, nagyon szeretem, és tudom, hogy ő is.

Néha viselkedik így velem,máskor meg mintha mi sem történt volna:/

2013. máj. 11. 11:50
 9/11 anonim ***** válasza:

Velem is pont ez volt,de ha én mondtam valamit akkor rögtön kiakadt és azzal volt elfoglalva hogy nem lehet igaz hogy mindent magamra veszek,meg hogy mit kell megsértődni.:/

19L

2013. máj. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne hagyd magad,pláne,ha nem mondtál neki semmi rosszat.Értésére kell adni,hogy vegye észre magát,ha flegma.
2013. máj. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!