Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy ilyen srácot meg lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen srácot meg lehet változtatni? Egyáltalán érdemes?

Figyelt kérdés
van 1 srác, jártunk is 2 hónapot..vele vesztettem el a szüzességem is, de nagyon szeret(t)em, a probléma az hogy még 2 éve volt egy 1 éves kapcsolata ahol a csaj kidobta és azóta nekem úgy tűnik hogy a lányokat csak kihasználja, nem tiszteli őket. meg alapból a szülei is olyanok hogy allig foglalkoztak vele, sok hülyeséget csinált, fűvezik is.. na és lényeg a lényeg h csajokat csak befűzi minden hazugsággal hogy "örökké velük marad" "így szereti, úgy szereti őket" és végül ennyi, és keres más csajt mert szerinte az összes lány csak erre jó.. sajnos énis naív voltam, de amikor vele voltam mégis éreztem valami különlegeset, olyan igazi vibrálást, és velem fel is tudott oldódni, nem úgy mint máskor amikor látom hogy milyen komoly.. szóval még látok benne valami esélyt.. de tudom hogy nem bízik azután a csaj után már senkibe.. ahogy bennem se, sajnos nekem is volt egy rosz döntésem (kidobtam egy veszekedés miatt) és akkor valószinüleg bennem is csalódott és hát ja.. utána összejöttünk de rá 1 hónapra ki is dobott.. nemtudom mit tehetnék hogy ne így álljon hozzá minden csajhoz. van erre valami lehetőség hogy megváltozzon? vagy mit tegyek? a szakítás óta nem beszéltünk
2013. máj. 11. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:

mi lenne ,ha mást néznél

ez a srác reménytelen

2013. máj. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem akarok.. valami vonz benne.. meg télleg nagyon megszerettem, azóta is mindig gondolokrá
2013. máj. 11. 17:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Lányok! azt tudomásul kell vennünk, hogy egy kiforrott egyéniségű srácot nem fogunk megváltoztatni soha sem. Olyant kell választani amelyik alapból bejön nekünk.
2013. máj. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Idővel TALÁN.
2013. máj. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!