Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lefeküdtem volna vele akkor meg tudott volna szeretni?

Figyelt kérdés
Kb 9-szer találkoztam vele. Eleinte nagyon udvarlós volt, jól megvoltunk. De éreztem hogy nem szeret, hiába mondogatta mert ez az hogy csak mondta, hogy érez irántam valamit, de nem mutatta ki. Csak elvolt velem ha unatkozott. De ha lefeküdtem volna vele meg tudott volna szeretni?
2013. máj. 11. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
nem azon múlik :D
2013. máj. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor mit rontottam el? Elvileg kedvelt engem. Mondjuk nem akart barátnőt úgy tudom...
2013. máj. 11. 18:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze a szív a gatyában van.
2013. máj. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Derpette ***** válasza:
Nem rontottál el semmit, ne keresd magadban a hibát, mert nincs! Ez most nem rajtad múlt, ő nem úgy akart téged, ahogyan te őt...sokkal rosszabbul éreznéd magad, ha lefekszel vele és utána számba se vesz. Most legalább megmaradt az önbecsülésed, nem engedted magad kihasználni.
2013. máj. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!