Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudok már többé szeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok már többé szeretni vagy mi játszódik le bennem? (Bőv. Lenn, Zöld kéz mkinek! )

Figyelt kérdés
Voltak régebben kapcsolataim,vagyis inkább 1 komolyabb,de az 3 hónapig tartott,mert kiderült lány megcsalt.Vele másfél év volt,ennek most lesz júliusban 1 éve. Vele kölcsönösen beszéltük meg a szakítást,nem léptünk félre,nem hidegült el az egész,egyszerűen csak nagyon messze lettünk egymástól (földrajzilag) tavasztól.Ő még szokott keresni azért hetente,pár szót beszéljünk..De a gond ott van,hogy sokak járnának velem,van pl egy gyerekkori barátom is,akit nagyon régóta ismerek,de én mégis képtelen vagyok szeretni ÚGY. sőt ha belegondolok bárkit is,mert ugy gondolom sok mai lányból hiányzik az őszinteség,a teljes megértés,és a nagy lélek :) Én pedig nem érzem akárkit is tudnék szeretni,mert nehezen bizok lányokban,egyedül Ő volt kivétel.Nem tudom mit tegyek,olyan mint ha belül egy nagy részt halt volna el bennem..aki érti ez miért van és még lehetne valami megoldás,annak megköszönném :(

2013. máj. 9. 11:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg elfelejteni! Hidd el, minden fejben dől el, bízz más lányokban, hidd el, vannak még normálisak. Ezzel nem azt mondom, hogy adj alább az elvárásaiddal, de nagyon kevés az olyan lány/férfi, akivel komolyan el tudjuk képzelni az életünket! Bízz benne, hogy a sors összehoz még egy olyasfajta lánnyal!

Sok sikert, ne csüggedj! :)

2013. máj. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi a megoldás? Keress. Ha egyszer sikerült valamit elérned az életben, akkor azt többször is képes vagy elérni.


Becsülöm benned, hogy nem adod össze magad bárkivel, de szomorú, hogy még így is megcsalt az a lány.

Most gondolj bele mennyi csalódás érne, ha bárkivel össze adnád magad.


Keresgélj magadnak addig, amíg találsz számodra megfelelő valakit.

2013. máj. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Nem,nem félreérted :) A másfél éves kapcsolato melőtt volt egy 3 hónapos kapcsoaltom,ahol lány megcsalt. a másikkal másfél év,ővele nem volt semmi ilyen,semmi megcsalás,semmi kihűlés csak egy nagy táv :) Csak ezen gondolkodtam el,mert kerestem magamban a megoldást,a gond az,hogy én uyg nem akarok semmibe belemenni,mint sok fiatal tisztelet kivételnek,hogy az a módi,legyen valakim,mert mindenki azt kérdezgeti,mert ha az ember nyőgvelősen esik bele ilyenbe,annak előbb-utobb ugy is megcsalás a vége,meg egy kalitka érzés..csak nem értem :(


Mielőtt valaki kérdezné,19 vagyok,de már közelebb a 20hoz pár hónap híján :)

2013. máj. 9. 12:05
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Várj! Közeledj most barátként a lányokhoz, aztán majdcsak lesz egy akibe újból beleszeretsz:)
2013. máj. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Én maximálisan megértelek, tudom miről beszélsz. Az, hogy ez feloldódjon benned, az előző embernél akiben megbiztál és átvágott egy erősebb és egyenesebb személyiség kell szerintem.Meg természetesen a bizonyitás, bár eddig még én sem futottam ilyesmi emberkébe, talán egyszer majdnem.
2013. máj. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
78%

Nem értem miért kell szakítani a távolság miatt.Hiszen olyan modern a technika hogy nap mint nap lehet tartani a kapcsolatot.Valami módon mégsem bízol a lányban.Pedig azt írtad hogy őszinte.Mi akkor a gond?Nincs olyan távolság ahol szerelem van ne lehetne tartani a kapcsolatot.Így sem jobb ahogy most vagy.Én a helyedben megmondanám a lánynak mit érzek iránta és folytatnám a kapcsolatot...



(K.Gy)

2013. máj. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy barátomnak is hasonló természete van ebben, mint neked. Szerintem nem úgy kellene nekiindulnod az egésznek, hogy most megyek "csajozni", hanem egyszerűen úgy, hogy "ismerkedek". Beszélgess akár több csajjal is egyszerre, először legyetek barátok. Miután egy kis idő eltelt, és megtetszett valaki, gondolj bele, hogy azt a valakit kinek a karjában látnád szívesebben? A sajátodban vagy egy idegenében? Ha kialakul benned egyfajta egészséges "birtoklási vágy", onnantól kezdve sokkal könnyebb megnyílni is a lány előtt. Ha pedig idővel sikerül megbízni benne, megosztani a gondolataidat, félelmeidet, örömödet, bánatodat, biztos vagyok benne, hogy rájössz te is, nem is olyan nehéz szeretni egy embert.
2013. máj. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez életkortól is függ, meg hogy mennyire vagy híve a távkapcsolatoknak, mennyire tudnád/tudnátok úgy élni.

Egyébként természetes, hogy a Nagy Bizalmas Szerelem után nehéz megbíznod bárkiben is, ezt mindenki átéli egyszer. Ha ő még most is keres,(szóval biztos érez még valamit) és te meg szereted őt, akkor ne hagyd elhalni a kapcsolatot, távolságtól függetlenül működhet, ha nehezen is, de meg lehet oldani a találkozást.

2013. máj. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

szerintem a távolság nagy gond, ebben igazad van

ez a kapcsolatot fel kell dolgoznod, hiszen a távolság miatt volt gond, ezért türelem, idő kell

barátkozzál, járj el szórakozni, majd alakul, nem egyik napról a másikra, de fogsz találni olyat aki, meg fog érinteni, N

2013. máj. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
megúsztátok.. az ilyen kérdések erősen szokták vonzani Mr. Mindenkinek Piroskezetad urat
2013. máj. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!