Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan ismerkedhetnék meg vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedhetnék meg vele?

Figyelt kérdés
Az iskolában tetszik nekem egy lány (nem az én osztályomból), én tudom róla, hogy ki ő, kik a barátai, tudom, hogy milyen ő, ő viszont nem ismer engem. Hogyan ismerkedhetnék meg vele? Az, ha odamennék hozzá, és elkezdenék vele beszélgetni, nem jó, mert elég fura lenne, ha elkezdenék csak úgy beszélni vele, mikor ő nem is ismer. Én 14 éves vagyok, ő 13.

2013. máj. 11. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Jelöld be facebookon ott beszélgess vele majd másnap már simán oda mehetsz hozzá!:)
2013. máj. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
először facen kezdjetek irogatni, így tudni fogja h kivagy:) aztan kesobb mar a suliban es odamehetsz hozza. :)
2013. máj. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Emberek ***** válasza:

hát nem tudom.. kicsit idősebb vagyok. én csak simán bejelöltem azt az évfolyamtársamat aki tetszett nekem anno. aztán másnap simán odamentem hozzá, és elkezdtem vele beszélgetni. majd jött a randi.

szerintem ne tökölj, hanem csináld!

2013. máj. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
NE facebuuzizál:) Csak nyisd ki a szád;)
2013. máj. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Először az osztálytársival haverkodj össze, utána már ismerni fog, beszélni fognak rólad...aztán jöhet a csaj
2013. máj. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Először az osztálytársival haverkodj össze, utána már ismerni fog, beszélni fognak rólad...aztán jöhet a csaj, nem szeretik a lányok, ha egyből letámadják őket, szóval hagyd h érdekelje kicsit h ki is vagy te :D
2013. máj. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!