Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elmondjátok a szüleiteknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmondjátok a szüleiteknek ha van barátotok/barátnőtök?

Figyelt kérdés
én félek a reakciójuktól még csak egy barátnőm volt ő egy hónapig de a szüleim nem tudtak róla, főleg 13, 14 évesek véleményét kérem
2013. máj. 11. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
nem
2013. máj. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akár hány éves voltam nem mondtam el.
2013. máj. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hmm, emlékszem nekem egyszer azt mondták hogy csak akkor mehetek ide-oda ha hazaviszem bemutatom a barátom (előtte már volt pasim). Hát akkor éppen nem volt senki. Így kerítettem egy havert aki eljátszotta! :) a szüleim elengedtek :) De kis aljas voltam ☺
2013. máj. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ez ember függő attól függ milyen a kapcsolatod a szüleiddel és mennyire tartod magad érettnek hozzá h felvállald de ha igazán szeretsz vkit akkor azt nem szégyelled és tök mind1 h ki mit mond felvállalod.
2013. máj. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Boldogság Bár ***** válasza:
ez jóó :) 13-14 éves voltam mikor összejöttünk a párommal :) (8) éve. Nyilván nekünk sem volt még olyan a kapcsolatunk, de nagyon szerettünk együtt lenni és mivel egy kis faluban laktunk sok titkunk nem volt. Először csókolóztam életemben és másnap reggel anyukám a szobámban nagy takarítást csinált csak azért, hogy minél hamarabb felkeljek... Azt csiripelték a madarak a boltban, hogy este XY csókolóztál :) Onnantól, mint utólag kiderült mindig kilestek minket az ablakon keresztül a nővérem (a madár) és anya. ezektől függetlenül mindent elmondtam, mert nagyobb biztonságban éreztem magam ha tudja miket érzek. A mai napig mindent elmondok amit úgy érzek, hogy rá is tartozik és mindig tud olyan tanácsokat adni amik segítenek :) Légy őszinte és mondd el. Ha csak valakivel ismerkedsz azt nem kell azonnal anyukád elé vinni, hogy most Ő tetszik, de tudjon valami kis infót anyukád... Ő is nyugodtabb lesz
2013. máj. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen. Mindig is elmondtam neki es azt is hogy mikor meddig jutottunk el. 13/L
2013. máj. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
32 vagyok es meg most sem mondom el.
2013. máj. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
én fiú vagyok, még sose volt az ő tudata szerint, és az ő korukban meg még nem is volt ez "divat", de
2013. máj. 11. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!