Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mennyire tolerálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire tolerálnátok ezt?

Figyelt kérdés
Ha a barátotok bejelentené, hogy ő márpedig a szülinapján kokainozni fog, és meg is rendelte az anyagot, mindent kiszeretnék egyszer próbálni címszó alatt? Én már nagyon rosszul érzem magam, minden ilyen megnyílvánulása egy hatalmas belémrúgás, úgy érzem, hogy nem teszem elég boldoggá, azért erőlteti annyira. Miért kell ezt?
2013. máj. 11. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Még nem basztad ki a pics@ba?
2013. máj. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2013. máj. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát ha az én barátom lenne az illető,repülne fű nélkül is!


Drogos pasi nem kell!

2013. máj. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mondanám akkor kokainozzál.. de akkor itt vége.
2013. máj. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én is így érzek.....de borzasztó nehéz kiadni az útját így, mert nagyon szeretem..
2013. máj. 11. 21:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tolerálnám.
2013. máj. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nem tudnám ép ésszel felérni.. de ha szépen elmagyarázná, hogy van egy bakancslistája, és ez is a része, akkor azt mondanám, hogy te tudod.

de ha később is csinálná, akkor kalap, kabát.

2013. máj. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha a szülinapját nem veled, barátaival, vagy a családjával, hanem egy adag kokain (!) társaságában akarja tölteni, az már szerintem régen rossz :) nem veled van a baj, és biztos vagyok benne, hogy nagyon szereted, de erősnek kell lenned
2013. máj. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!