Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ha én lennék a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha én lennék a párotok, tolerálnátok az esti egy sörömet a kocsmában?

Figyelt kérdés
Heti 2-3 alkalommal eljárok max. fél órára és egy üveg sörre ide a sarki kocsmába, nem is az ivás kedvéért, hanem mert ott beszélem meg a barátaimmal a napi történéseket. Részegség, agresszió kizárva. Mennyire néznétek el ezt nekem?
2013. máj. 9. 17:03
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Ja és kérlek olyanokat ne írjatok, hogy ez majd később 2,3 meg több sör lesz, már vagy 10 éve ugyanez az "adagom" és nem is szándékozom többet inni ennél.
2013. máj. 9. 17:04
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

A párom is eljár heti 1-2* kocsmázni a barátokkal. És nem is csak fél órára, hanem 1-2 órára foci/megbeszélés előtt/után/alatt.

Egészen addig nem zavar, amíg engem nem hanyagol el. Ha már velem nem foglalkozik, de kocsmába azért jár továbbra is, akkor azt szóvá tenném.


22N

2013. máj. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem heti 2-3 alkalom belefér. Egy normális nő ezt elnézi. Kell ennyi teret hagyni a másiknak. 25/N
2013. máj. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként meg az a fél óra semmi. Ha a párom munka után mindig beülne a kollegáival meginni egy sört és kicsit lazítani, az se zavarna.
2013. máj. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem vagy taj részeg mindennap és nem vagdalozól meg nem mész más nőkkel szobára addig ez simán bele fér. A férfiaknak is kell a lazítás főleg a hosszas meló után. De miért barátnődnek nem tetszik ez?
2013. máj. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
70%
Így van, amíg engem/házimunkában segítést stb. nem hanyagolja el, addig OK. Ha olyan átmeneti élethelyzet érne minket, hogy nekem sem lenne szabadidőm, akkor viszont elvárnám, hogy szüntesse be ezt a szokását. Gondolok itt olyasmire, hogy beteg gyermekünk pár hónapig állandó felügyeletet igényel. Viszont én nem szeretem a sör szagát, így a sörös napokon lennének bizonyos korlátozások (hacsak el nem tudja a szájából a sörszagot valahogy tüntetni).
2013. máj. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna. Lazításra mindenkinek szüksége van, és ugye nem vagyunk összenőve sem.
2013. máj. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
86%
Természetesen ezt bőven tolerálnám a páromnak. Ha ebből a fél órából nem lenne több órahossza és nem kéne fél estét azon idegeskednem, hogy nem-e történt vele valami.
2013. máj. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna.
2013. máj. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Az exem emiatt hagyott el, ezt sem nézte el nekem, bezzeg ő minden hétvégén bulizni járt, az természetes volt.
2013. máj. 9. 17:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!