Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exem engem akar, mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem engem akar, mégis mással kúrogat és titkolja. Elküldjem a francba?

Figyelt kérdés

A helyzet,h én 2 hete szakítottam az akkori barátommal akivel 3 évig voltunk együtt,mert részemről elmúltak az érzelmek. Az exem azóta is hivogat h találkozzunk és egyfolytában azzal zaklat,h mennyire szerelmes belém és hogy próbáljuk meg újra,meg hogy rá sem tud nézni más csajokra,soha nem lesz másik barátnője,meghal nélkülem és stb. Engem ezzel teljesen kikészít lelkileg. Erre kiderült,h már más csajnál éjszakázik,csak dugásra kell neki,de akkor is. Ja és még nekem mondja,h ne feküdjek le mással még 3-4 hónap járás előtt és engem kér számon. Pedig én azóta sem találkoztam más fiúval,mióta szakítottunk. És ami a legszebb az egészben h a szemembe tud hazudni. Megkérdezem mit csinált tegnap éjjel és a csajnál alvás nincs benne a válaszában. Holnap is találkozni akar velem. Elküldjem a francba ha megint a szemembe hazudik,vagy mit kéne tennem h érezze mekkora szemét? Nem az zavar,h mással szexel,csak az,h közben meg vissza akar szerezni és könyörög,én meg tökre sajnáltam eddig...Nem értem,akkor minek mond ilyeneket? És ahhoz képest h mennyire szerelmes belém,hamar túllépett..

20/L


2013. máj. 11. 22:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az emberek ösztönlények... Lehet hogy szeret téged de szeretkezni még inkább szeret. Így leköti a fölös spermáját addig amig téged meg nem kap.

És azért vonfelelösségre mert a pasik önzö emberek nem szeretik ha más merészkedi kavadászterületükre.

2013. máj. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez jellemző.Addig lépj mig tudsz és nincs gyerek.
2013. máj. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Sosem fogom megérteni, hogy a pasik miért hazudják ezeket, ha nem gondolják komolyan. Ha tudod, hogy mással van, dobd ki véglegesen. Ne beszélj vele.
2013. máj. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én leleplezném, vagy legalábbis tudatnám vele, hogy már lebukott.
2013. máj. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
gyerek az még...küld el.
2013. máj. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 omba ***** válasza:

"részemről elmúltak az érzelmek." - ha így van, akkor ne törődj vele, ne kommunikálj egy hazug emberrel.

Ne hatódj meg az ilyen lapos érzelmi zsarolással sem.

Ne találkozz vele, minek?

Meg főleg ne magyarázkodhj a szexuális életed illetően, akkor se, ha épp nincs.

2013. máj. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Holnapra már megbeszéltem vele egy találkozót. Kérdőre vonom és ha ismét a szemembe hazudik, kap egy pofont és távozom az életéből örökre.

Ha nem hazudik (de fog...), akkor is távozok az életéből örökre, csak talán megússza pofon nélkül.

2013. máj. 11. 22:31
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha megbüntetsz valakit, tudja meg, miért kapja.
2013. máj. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%

#7


Végre egy értelmes csaj.Ilyet is ritkán látni ezen az oldalon.Remélem hogy kapni fog egy jó nagy büdös pofont az a marha :) De az ilyen egy orrba verést érdemelne inkább

2013. máj. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ha részedről elmúlt az érzelem, akkor minek foglalkozol vele

amúgy nem szerelmes beléd, mert akkor nem volna el dugni, hát előre lehet tudni megint nem fogja megmondani ott volt a csajnál, N

2013. máj. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!