Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megváltozhat még a helyzet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltozhat még a helyzet?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel pár nap múlva 11 hónapja vagyunk együtt, voltak zavaros időszakok, mint szerintem minden kapcsolatban, de mostanában már nincsenek veszekedések egyáltalán, szóval jó minden!! Ő szeret engem, és ki is mutatja!! Eddig soha semmi baj nem volt velem, mindig éreztem, hogy szeretem és én is kimutattam, de pár napja mintha egy pillanat alatt megváltoztak volna az érzéseim...és az a baj, hogy én magam sem tudom, hogy mi van velem! Egyik pillanatban szeretem, a másik pillanatban már nem annyira, és elszomorodok saját magamon, hogy mért van ez, hiszen jó minden és szerettem is eddig, de ha abba belegondolok, hogy már nem vagyok vele...mintha meghalnék! Nem tudom mi van velem...lehet, hogy csak egy pillanatnyi változás és majd jobb lesz, olyan mint eddig? Vagy itt már jobb nem lesz a helyzet? Érzett már valaki hasonlót?
2013. máj. 11. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha megint lesznek zavaros időszakok akkor igen
2013. máj. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Én 2 év után érzek hasonlót, néha szerelmesnek érzem magam, néha meg mintha nem is lenne kedvem vele lenni. Talán elmúlt már a kezdeti lángolás. Eléggé elszomorít, és ez egy ideje már nem változott nálam :(.


L/24

2013. máj. 12. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát őszintén sajnálom!! Minden jót kívánok neked/nektek!
2013. máj. 12. 09:17
 4/5 anonim válasza:
Nem tudom, hogy lehetne túllenni ezen a se veled se nélküled érzésen. :(
2013. máj. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát, igen...nehéz dolog.:(
2013. máj. 16. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!