Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért hazudták azt ezen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudták azt ezen az oldalon a lányok, hogy helyes vagyok, amikor a való életben csak is néhány csúnya, senkinek sem kellő lány tapad rám és a szép lányok sorban koptatnak le, de többnyire még válaszra sem méltatnak facebook-on se?

Figyelt kérdés
Küldtem már ezen az oldalon kb. 30 lánynak képet magamról és érdekes mód nagy részt pozitív visszajelzéseket kaptamm, bár jó néhány lány egyáltalán nem is válaszolt, miután megkapta a képet rólam... Már ez is eléggé gyanús volta nekem, hogyha ennyi jót kapok a lányoktól a képemre, akkor hogy lehet, hogy a lányok egy része még csak vissza sem írta, hogy milyennek tart külsőre? De például ma is azért lettem tiltva 30 napra, mert néhány lányra ráírtam, hogy ismerkedni szeretnék, ha van kedve írjon vissza, meg párat csak bejelölni engedett. Erre válasz nem jött, de kapom a figyelmeztetést és a 30 napra szóló blokkolást. Addig nem jelölhetek és nem is írhatok egy ismeretlen embernek sem. Ja és személyesen is mindig lekoptatnak a lányok azzal, hogy van barátjuk vagy látom a flegma képüket, ezek után már semmi önbizalmam, egy undorító rút szörnyenk érzem magamat, aki legszívesebben ki sem lépne többet az utcára, vagy legalább is maszkot hordanék legszívesebben ezen túl egész életemben. Szóval ennyire csúnya lennék, hogy kénytelen vagyok beérni olyan lányokkal, akik senkinek sem kellenek?:(
2012. dec. 4. 22:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
11%
de snassz vagy, pubi!!! használj online annonymus proxyt!!!
2012. dec. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%

Pontosan erről beszélek már mióta!


AZ itteni csajok álszentek,hazudgálnak összevissza de a valóság TELJESEN másképpen fest

2012. dec. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
mondjuk nem tudom, mi abban a jó, hogy név nélkül és ismeretlenül nem mondják meg, hogy mi a hézag...
2012. dec. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Ne a külsődben keresd a problémát és legyen több az önbizalmad. A facebookból meg nem árt néha visszavenni.
2012. dec. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Tedd ki a képed, megmondjuk a tutit!
2012. dec. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
9%
Ne a külsőben keresse a problémát?Akkor hol?És hogy szerezzen önbizalmat?Hiszen azt is a nők vették el
2012. dec. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
19%
Mert hazugok, kétszínűek. Részben meg megérdemled te is ha ennyi eszed van, hogy képeket mutogatsz magadról! Ezt most nem sértésnek szántam még ha annak is tűnik. :)
2012. dec. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 bumbi02 ***** válasza:
97%

Hát itt nem a külsővel, hanem a belsővel lesz a baj. Ha te itt küldözgeted a képed h jól nézel-e ki, ott súlyos bajok vannak önbizalomterén.


No meg, az is, hogy szerintem ez nem az első ilyen kérdésed.

2012. dec. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ne a felszínes cicababákhoz menj oda, másrészt meg több önbizalmat, mert sokkal többre mész ha a személyiséged megnyerő, de ahhoz az kell hogy te elfogadd és szeresd, de elsősorban megtaláld önmagad. Neten ha nekem írnak, én se írok vissza, mert én nem vagyok hajlandó neten ismerkedni. Amúgy meg eleve hatásosabb, ha egy lánynak nem azt próbálod sugározni, hogy "kellesz nekem", hanem csak hagyod hogy spontán menjen az ismerkedés.
2012. dec. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
94%

Lehet, hogy túl magasak az igények nyomikám.


Hogyan veszed a bátorságot ahhoz, hogy azt írd egy nőre, hogy senkinek sem kellő lány? Szerintem teljesen jogos, hogy te egy senkinek nem kellő lény vagy. Az még elmenne szerintem egy-egy kedves, aranyos helyes lánynak, hogy nem vagy a világ legszebb férfija, de hogy belülről is ennyire 0 vagy, az szerintem senkinek nem jön be...


Ess le az égből, és gondolkozz reálisan. Örülj, hogy valakinek egyáltalán kellesz ilyen hozzáállással.


22/F

2012. dec. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!