Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért választja a gépezést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fruskahhh kérdése:

Miért választja a gépezést helyettem? Mit tegyek? A pasim ha tehetné non-stop gépezne a szabadidejében. Oké hogy focizik és az elég fárasztó ha minden nap van edzés, de akkor is legalább este lehetne kicsit figyelmesebb velem.21/L

Figyelt kérdés
Minden este ugyan az történik.Elmegyünk külön-külön fürdeni majd megágyazunk aztán bebújunk az ágyba.Ő egyből a laptopomhoz nyúl és bwinen pokerezik plusz football managerrel játszik.Azzal nincs bajom ha használja a laptopom csak az hogy egész nap képes azt nyomogatni és ezek a poker versenyek meg órákig eltartanak.Van hogy hajnalig fent van.Persze még a fürdés előtt mindig nagyon kedves meg fúú mindjárt felfallak csak mennyünk el fürdeni dolgokat mond, de a végére mindig az lesz hogy én csak várok és várok hogy hagyja már abba a gépezést és elalszok a nagy várakozásban.Ha szépen szólok neki akkor jön a Mindjárt vége vagy mindjárt kiesek...és az még plusz 2 órát jelenet ( a poker esetében többet is ).Nem tudom hogy mit tegyek veszekedni nem akarok.Mindig megpróbálom felhívni magamra a figyelmet.Sexy ruhákat szoktam felvenni vagy csak köntösben vagyok és ezeket észre is veszi de amint pittyeg a poker már azaz első.Ja és reggel én már 8-9 fele felébredek ő meg még 11kor is képes az ágyban maradni a hajnalokig tartó pókerozás miatt és persze olyan fáradt hogy nincs semmi ereje se kedve.Szerintem ha a poker közben rámásznék akkor is kinézne a fejem mögül hogy láthassa a gépet és persze megint megváratna.Mit tegyek?

2013. máj. 12. 09:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Most komolyan mit mondjunk? BESZÉLD MEG VELE drága....
2013. máj. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Dobd ki az idiótát :)
2013. máj. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Talán ha kommunikálnál is Vele, akkor figyelne Rád. A férfiaknak EL KELL MONDANI, ha valami nem tetszik, mert az egyenes beszédet szeretik. Ők nem értenek ehhez, hogy "sexy ruhát vettem fel, stb."
2013. máj. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Baccardi01 ***** válasza:
Sajnos a barátod valószínű, hogy beteg (játék függő). Minden fontosabb dolgot háttérbe helyez a játék kedvéért. Ennek nem lesz így jó vége... Le kell ülnöd ezt megbeszélni vele, hogy kicsit fogja vissza magát, mert rá megy a kapcsolatotok.
2013. máj. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Már többször is elég világosan elmondtam neki hogy ez a bajom, de mindig az a válasz hogy jó jó...hagyjuk már.
2013. máj. 12. 09:18
 6/17 anonim ***** válasza:
Jah, hogy pókerről van szó. Így már érthető, pénzre mindig szükség lesz, de te úgyse leszel meg neki örökké.
2013. máj. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Bocs, de az már eleve furcsa, hogy fürdés nélkül hozzád se nyúl... Gondolom, nem útépítő munkás vagy, hogy csorogjon rólad az izzadság, ami ezt indokolná.

Ez mindig így volt?


Mi van, ha egyik nap te már hamarabb megfürdesz, és este közlöd, hogy most azonnal felfalhat?

2013. máj. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Akkor ultimátumot adj Neki, és pont. Ha az sem segít, mehet a levesbe. Elmondod Neki, hogy: "Kicsim, szükségem van arra, hogy időnként velem is foglalkozz. Egy nőnek nem csak szex kell, hanem egy társ is, akivel beszélgethet, szórakozhat, stb. Nekem úgy tűnik, hogy a gépezés speciel fontosabb számodra. Nem mondom, hogy hagyd abba, de lecsökkenthetnéd a pókerezések számát. Ha nem megy, semmi értelme a kapcsolatunknak. El foglak hagyni." Ha ezek után is változatlan a helyzet, akkor szakíts! Ha szeret, vissza fogja könyörögni magát, és leszokik erről az egészről. Ha nem, akkor sebaj, van még hal a tóban! :)

Más dolog: a laptop a TIÉD!!! Tiltsd le a póker oldalt, és ennyi :))

2013. máj. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nem teljesen ugyanez a szitu, de hasonló megesett már velünk is. Beszéltünk róla, egy időre meg is oldódott a dolog, aztán újra előjött.

Egy szép este, mikor a párom ismét a laptoppal bújt ágyba, én szépen elkezdtem magam "szórakozni" :-D Ledöbbent, és rámkérdezett, hogy mit csinálok? Azt válaszoltam, hogy nem gondoltam volna, hogy észreveszi, mert úgy belemerült a gépbe. És nekem is el kell ütnöm valahogy az időt elalvásig, az ágyhoz pedig ugyanannyi jogom van, mint neki :-D A folytatást nem írom le :-) :-) De utána lefektettünk egy alapszabályt, miszerint ágyba csak velem bújhat, géppel nem. :-)

2013. máj. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Baccardi01 ***** válasza:

9-es!


Ez nagyon tetszik, amit írtál. :D

2013. máj. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!