Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Középsulis kollégista csajjal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Középsulis kollégista csajjal érdemes kezdeni, vagy fölösleges?

Figyelt kérdés

Ugye nincs semmi ideje, időre kell benn lennie, ki sem mehet szinte soha onnan(kb 5perctől tovább). Az együttlétekről pedig ne is beszéljünk..

A hétvégék pedig azért lennének elcseszve, mert Pénteken utazás, Vasárnap megint. Egy kollégista pedig messze lakik a sulijától, tehát .....



Hülyeség, nem ?


2013. máj. 12. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:

én középiskolai kollégista voltam és amikor volt barátom mindig megtudtam oldani a találkozást.

minden héten volt egy esti 2 órás kimenőnk, amit akkor használhattál fel a héten amikor akartál. plusz nálunk nem nem voltak olyan szigorúak a tanárok, ha jól tanultál kikéretőzhettél, akár délután 4től este 9ig is..

hétvégén gyakran a barátomnál voltam és onnan mentem vissza a kollégiumba, arról nem beszélve, hogyha kérsz "hazautazási engedélyt" akkor ők nem tudják, hogy otthon alszol-e vagy a barátodnál, vagy bulizni mész épp..

mindig megoldottuk, hogy valahogy kijátszuk szóval nem tudom hol a probléma (:

nyilván mostmár hawaii egyetemi koleszban, de akkor is, a szerelemnek ez nem akadály.. (:

2013. máj. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
dehnem akadály:D
2013. máj. 12. 18:55
 3/6 anonim ***** válasza:

?! lepontoztad a válaszom, mert próbáltam segíteni?

akkor az: akadály. de akkor minek kérdezed? egyszerűbb, valamit ki sem próbálni, igazad van! (: életből: 5 !

2013. máj. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

mondj 3 indokot, amiért megérné.

és próbáld bemesélni, hogy megoldható az együttlét:D

aztán próbáld meg bemesélni, hogy 100km nemnagy táv hétvégén esetleg:D

2013. máj. 12. 19:00
 5/6 anonim ***** válasza:

hát, én nem akarok neked semmit sem "bemesélni". fontos az ügy vagy sem, ennyitől függ.

egyetemen a szobatársam interneten ismerkedett meg a barátjával, aki Pesten él. (durván 120 km a koleszunktól, az eredeti lakhelyétől pedig 170 km)

kéthetente találkoznak 1x akkor 4 napot vannak együtt egyhuzamban. vagy náluk, vagy Pesten, vagy a koliban.

a te esetedben, meg, mindaz amit leírtam.

- lehet kimenőt kérni, így napi szinten tudnátok 1-2 órát együtt tölteni

- hétvégére nem kell mindig hazamenni hanem néha nálad töltené, vagy hazavisz téged is

ha ennyi sem elég, akkor meg miért kérdezted? hiszen eldöntötted te ezt már.

2013. máj. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
felejtős:D
2013. máj. 12. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!