Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti szoktatok beszélgetni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok beszélgetni az exxel? Tartjátok vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Főleg a férfiak/fiúk véleménye érdekelne... Az első nagy szerelem? Esetleg akivel az első aktus volt?

2013. máj. 13. 11:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tartom egyik exemmel sem a kapcsolatot mert minek nem hiába lett velük vége .
2013. máj. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az egyetlen lány akibe "beleestem" kb. 7-8 éve nem beszéltem. Szóval ha később lesz is ilyen, max. amolyan kimért angol udvarias stílusban beszélnék.
2013. máj. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja, én szoktam. Nincs ebben semmi. Attól, hogy nincs veled, még ugyanolyan ember.
2013. máj. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én van amelyik exemmel beszélek, van akivel régóta nem, mert nagyon fájt a szakítás.
2013. máj. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A legjobb barátom a csaj...
2013. máj. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem ,feleslegesnek tartom azt,h beszélgetnem kellene vele,vagy esetleg tartsam a kapcsolatot!Nem hiába lett vége!
2013. máj. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Blinty666 válasza:
Előfordul ,hogy megkeres/felkeres a mai napig .Eléggé berágtam rá annó ,szóval főként bunkózok vele és amivel csak tudom az őrületbe kergetem .Ja és élvezem ,hogy belerondíthatok a mostani kapcsolatába. (azzal a patkánnyal van együtt akivel megcsalt) :D Szóval ez az egyetlen ok amiért szóba állok vele még .
2013. máj. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
68%

"Nem hiába lett vége - azért nem beszélünk"- típusú válaszokkal az alábbi problémáim vannak.


1. Senki nem kényszerített titeket, hogy együtt legyetek.

2. Ha ti nem tudtátok megbeszélni békésen a dolgokat, és ezért dühösek vagytok, a kommunikáció nagyon elcsúszott - vagyis már megérteni sem akartátok egymást. Akkor minek ültetek a langyos f.ban olyan hosszú ideig?

3. Ha valaki egyszer igazán fontos lett számodra, később egyszerűen megszakítod vele a kapcsolatot? És nem is érdekel, mert "nem hiába lett vége"... Ez, elnézést, de MÁRTÍRSÁG.

Aki nincs kibékülve a szakításkor a másikkal, az beszél így. Aki érzi a saját felelősségét, de szarik rá, az beszél így. Persze a kapcsolatokhoz kell egy alapvető emberi tartás. Akit megismerek, akit a szerelmemnek nevezek, akivel el tudtam volna képzelni, hogy családom lesz (különben minek is voltunk együtt?) - azt nem teszem ki csak úgy az életemből.

KOMMUNIKÁCIÓ - alapvető emberi intelligencia.


Tessék, lehet lefelé pontozni. Aki értelmeset ír, nem populárisat, az szemét, meg biztos neki mindig minden marha jó volt. Nem volt az - de mégis jobban érzem magam, mint a hiteltelen emberek.

2013. máj. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!