Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hibáztam nem tudom még mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hibáztam nem tudom még mit csinálhatnék. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A véleményetekre lennék kiváncsi meg arra , hogy ti még mit tennétek a helyembe. Az történt hogy már 3 éve vagyunk együtt a abrátommal én 23 ö 27 éves. Együtt lakunk és amikor takaritottunk otthon véletlenül nyitva felejtettem a szekrényt ahová ö beverte a fejét mert azt hitte hogy becsuktam. na mi tagadás jol leüvöltött érte. Megvártam az estét , hogy egy kicsit lehiggadjon és mondtam neki hogy ne haragudj nem direkt csináltam. Erre annyit mondott hogy már unja hogy mindig mindent ugy hagyok odafigyelhetnék. én emg erre annyit mondtam hogy én is csak egy ember vagyok nem tudok mindig mindenre odafigyelni. Ennyi volt a kommunikácio ez tegnap történt. Ma gyakorlatilag hozzám se szol egy árva szót sem pedig én már bocsánatott is kértem. Rosszul esik hogy már 3 éve együtt vagyunk probálnék békülni öt meg azt látom hogy hótra nem érdekli. Félek hogy még szakit is velem. mit csinálhatnék még? légyszi segitsetek!

#hjgfj
2013. máj. 13. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Esetleg vak? Nem látta, hogy nyitva van a szekrény? Miért téged hibáztat?

Itt valami nagyon nem stimmel, nem is szól hozzád? Ez már nagyon haldokló kapcsolat...

2013. máj. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
pfff... Ha ezért szakít akkor ne bánd meg! Majd lenyugszik.
2013. máj. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Túl reagálod a dolgokat, csak ingerült lehet :) majd megnyugszik, ilyenkor az a legjobb ha békén hagyod.
2013. máj. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
bolhából elefántot csináltok !!!
2013. máj. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ezek szerint másra sem figyelsz ez a gondja, mióta laktok együtt?

mi a igazi ok, azt nem tudom, de remélem nincs más a háttérben N

2013. máj. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
3 éve vagyunk együtt. Nem hiszem hogy lenne más problémája , de ha igen akkor azt neki meg kéne osztania velem. Nem avgyok gondolat olvasó ha van problémája elé kéne állnia vele....
2013. máj. 13. 14:03
 7/7 anonim ***** válasza:

"Félek hogy még szakit is velem."

Ha ez a félelem köt hozzá, rá fog érezni, és idővel úgy ugrálsz, ahogy ő fütyül. Ha rá támaszkodsz, odamész, ahova ő akarja.


Addig még rendben van, hogy beveri a fejét a szekrénybe, és akkor kitör belőle az agresszió, de az már erős, hogy még egy ésszerűen későbbi időpontra tett bocsánatkérésre is elkezd játszmázni: először úgy viselkedik, mint egy szigorú szülő a gyerekével, próbál lenyomni, bűntudatot ébreszteni benned; aztán meg nem szól hozzád - magából csinál durcás óvodást.


Ne kapaszkodj a kapcsolatba, főleg nem ilyenbe; állj a sarkadra, és határozottan tudasd vele, hol a határ. Ehhez viszont el kell fogadni a szakítás lehetőségét is.

2013. máj. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!