Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálhatnék? Én tehetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálhatnék? Én tehetek róla?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki már 2 éve nagyon tetszik. Ő is tudja.. Azt mondta én is tetszek neki. Csakhogy összejött egy csajjal ,aki hát...szöges ellentétem. Max csak a hajszínünk hasonló. Nem azzal van a baj hogy összejöttek(hisz nem jártunk) hanem azzal,hogy a fiú csak arról a lányról beszél. Hogy hogy vesztek össze,meg a lány dobni akarja.Nekem mondja el a szerelmi bánatát.Fel sem fogja h milyen rosszul esik.Ráadásul a lány csak kihasználja.Elmondta már nekem,hogy egyáltalán nem tetszik neki a fiú és már jár egy sokkal helyesebbel. Szerintetek elkéne mondjam a fiúnak,hogy igazából mit érez iránta a lány? nem akarom megbántani a fiút,mert azt mondta nekem: halálosan beleesett a csjba,és nem is tudná mit csinálna ha szakítanának. De mit csináljak? :/ Kérlek ,csak normálisan válaszoljatok!
2013. ápr. 8. 18:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én megmondanám neki, hogy neked ő fontos mint BARÁT, és nem tudod ölbetett kézzel nézni, hogy a lány tönkreteszi. Szeretnél neki elmondani valamit, amit a csaj mondott neked, csakis az ő érdekében. A fontos, hogy ne a féltékeny hazug kislányt lássa benned, hanem a segítő barátot. Aztán meg... majd lesz, ami lesz :) Sajnos a fiú eléggé vakok!
2013. ápr. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel a fiúnak és nyugodtan mondd meg neki. Ma már rengeteg a rosszindulatú ember.
2013. ápr. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi <3 :) Hát nem csak vakok hanem süketek is:) Tényleg nem szeretném megbántani, csak hát..féltékeny is vagyok kicsit.Nem mintha más fiú nem tetszene.
2013. ápr. 8. 18:57
 4/11 anonim ***** válasza:
Hogyha elmondod neki azt is, hogy tetszik neked, akkor lehet azt fogja gondolni, hogy csak azért mondod, hogy megkaphasd, de azért ez annyira nem valószínű. Mondd el neki mit érzel. :)
2013. ápr. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi :) Csak a barátnője hát hogy is mondjam... modell alkat,igazi plázacica. 170 magas (jó mondjuk én 178 vagyok)szőkés,vékony, annyi sminket ken magára hogy azt hiszed egy festékesdobozt öntött a szemére...és neki ez tetszik :/ És a barátnője..hát olyanokat mondd amikor valami nemtetszik neki -.-
2013. ápr. 8. 19:06
 6/11 anonim ***** válasza:
Dehát akkor is megcsalja, meg fogja köszönni, hogy szóltál neki.. :)
2013. ápr. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ez igaz:) Csak míg rájön addig én leszek az utált barát.
2013. ápr. 8. 19:11
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem fog utálni, ha értelmes srác, még meg is fogja köszönni :) .
2013. ápr. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
<3 Köszi. Na holnap kiderül normális e vagy se ;)
2013. ápr. 8. 19:24
 10/11 anonim ***** válasza:
Bátorság, remélem összejössz majd a sráccal :) .
2013. ápr. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!