Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bele mentem egy kalandba de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele mentem egy kalandba de balul sült el! Megeggyeztük hogy csak szex lesz! De egy kis idő mulva bevallotta hogy többet érez irántam! Mondtam hogy nm ezt beszéltük meg! Nem tehet róla! Ezt mondta! Hadjam ott?

Figyelt kérdés
2013. máj. 13. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Először is tanulj meg helyesen írni!

Másodszor: ezt neked kell eldöntened. Én otthaGYnám.

2013. máj. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez nem olyan dolog, hogy megígéri és betartja. a csak-szex-dolog veszélyes vállalkozás, mivel a szeretkezés érzelmeket vált ki, kötődést... viseld a következményeket, esetleg gondold át, biztos nem akarsz-e vele kapcsolatot. ne légy vele bunkó, nem tehet róla. ha nem akarsz vele maradni, segíts neki azzal, hogy megszakítod vele a kapcsolatot.
2013. máj. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Az a fontos te mit érzel! A szívesen maradnál mellette, akor ne hagyd ott.
2013. máj. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A szerelmet nem lehet erőltetni. Jön magától hidd el! Ha szerelmes beléd és egyéb "gond" nincs akkor miért hagynád el? Lehet még életed nagy szerelme. Sőt, Te is beleszerethetsz - vagy már bele is szerettél? Miért lenne gond? Érdekelne - leírhatnád - hogy esetleg mindkettőtök oldalán vannak "valódi" párok? Gyerekek? Mérlegelj és dönts. Ha el akarod hagyni, akkor megérdemli, hogy őszinte légy vele, és úgy kisebb fájdalmat okozol.
2013. máj. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nemhagyd.
2013. okt. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!