Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyire csíp a pasim édesanyja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire csíp a pasim édesanyja szerintetek? Szerintetek ez most tényleg igaz? Nem hazugság gyanús? 18/L

Figyelt kérdés

3 éve járunk a pasimmal,ha eddig volt 1 esemény mindig együtt mentünk el, nálunk ez nem is volt egy vitatott kérdés csak úgy jött ez az egész.(szüleivel él,ha elvégzem a sulit, akkor költözünk össze)


Meghívták őket a pasim unokatesója lagzijába és természetesnek vélte a pasim, hogy megyek én is mivel ismerem őket, de az anyja, azt mondta, hogy ne menjek, mert én nem voltam benne a meghívóba ő is ezt onnan veszi, mert állítólag a vőlegény anyja mondta neki mikor megkérdezte, hogy mi a teendő ilyenkor és azt mondta, hogy én akkor nem is vagyok meghívva a lagziba...persze a pasim simán elmegy így is.


2013. máj. 13. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt talán a pasiddal beszéld meg.
2013. máj. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 okoska31 ***** válasza:

ebből hogyan hoztad ki, hogy csíp Téged a pasid anyja? ha jól értelmezem amit írtál, max. a szemét csíped...


egyébként teszem hozzá: nekem az exem szintén elment nélkülem egy lagziba - és rohadt szarul esett. ilyenkor szerintem az a normális megoldás, hogy akkor ő sem megy el.

2013. máj. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mert szerintem, ha ismerem a vőlegényt és a menyasszonyt miért lett volna az gond, ha a pasim családjával megyek, hiszen a címemet nem tudják, de szerintem biztos úgy gondolták, hogy természetes jöhetek, mint barátnő+ismerős, nem is kell külön feltüntetni a nevem, mert szerintem nem csak házasok mehetnek esküvőre és azok nem, akik csak járnak. Sőt még a pasim anyja azt is mondta, hogy egy másik lány is azért nem megy ,mert csak barátnő és nem kapott külön meghívót, vagyis nincs megszólítva a meghívóba, ha a barátja is kapott, aki szintén az unokatesója a vőlegénynek
2013. máj. 13. 19:20
 4/6 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok, ha értelmetlenül írok csak siettem.
2013. máj. 13. 19:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezen ne parázz.Elvileg úgy szokták írni hogy meghívja családját, vagy meghívja párját is.Lehet erre nem godnoltak.Szerintem ha nem hívnak meg személyesen akkor ne menj.Viszont í pasid helyében így én sem mennék...
2013. máj. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Picit belezavarodtam.

Hogy van ezzel a meghívóval? benne van a név, hogy xy-t hívják meg?

És miért baj, hogy Te nem kaptál külön?

szerintem ez a normális. mármint általában egy családnak odaadnak egy meghívót és az úgymond mindenkire vonatkozik. (tehát Rád is, hiszen Te vagy a srác párja)

Esetleg vissza is szoktak jelezni, hogy hány fővel mennek.

2013. máj. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!