Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne tegyek? Nagyon rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tegyek? Nagyon rossz helyzet.

Figyelt kérdés
Négy hónapos kapcsolatban vagyok, barátnőmnek 2 éve volt egy pasi akibe fülig szerelmes volt. Aztán mosta gyerek írkál neki, hogy szereti. Barátnőm meg rosszul érzi magát. Tudom hogy nem jó, de nekem azt mondja nem kell neki a pasi. Akkor most mi ?
2011. okt. 22. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
hát.. sztem csak felkavarta a dolog, de mivel veled van, ezért téged akar.. nem logikus??
2011. okt. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
aztmondta hogy rossz hogy írt a gyerek, mert hogy eszébe juthatott volna 1,5 évvel ezelőtt is és hogy akarja a gyereket csak itt vagyok én.. 2. vagyok ugyérzem.
2011. okt. 22. 23:03
 3/6 anonim ***** válasza:
ez igy nem vmi biztató.. hany evesek vagytok?
2011. okt. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt mondta ha te nem lennél akkor vele lenne? Segíts neki, dobd ki! 4 hónap nem a világ, találsz nála jobbat, olyat aki megbecsül.
2011. okt. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
17vagyok ő 16
2011. okt. 22. 23:15
 6/6 anonim ***** válasza:
osztom a véleményt... ha ennyire tahó volt veled akkor meg sem érdemelt...
2011. okt. 23. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!