Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Lányok! Ha minden passzol köztetek, és úgy érzitek, össze illetek, stb, stb. Mikor vagy mennyi idő után mondjátok ki azt, hogy jártok? És kapcsolatban vagytok?

Figyelt kérdés
2013. máj. 13. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi sosem mondtuk, azelőtt sem 1 kapcsolatomban sem, hogy "most egy pár vagyunk"

Egyszerűen csak adta magát a dolog amikor bemutattam havernak barátoknak hogy ő a párom.

2013. máj. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mikor mindkét fél tartósnak ítéli a dolgot és nem csak "időtöltésnek" gondoljátok a kapcsolatot. ha mások előtt is kézenfogva sétáltok, bemutatjátok a másikat a barátaitoknak az már járás.
2013. máj. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ez nálunk már megtörtént pár nap után.
2013. máj. 13. 19:35
 4/6 A kérdező kommentje:
sőt, már voltunk is egymásnál
2013. máj. 13. 19:35
 5/6 anonim ***** válasza:

akkor szerintem egyértelmű. (=

nincs élesen elkülöníthető határ amúgy sem.

2013. máj. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kb gimi elején volt meg utoljára az a tipikus: "Leszel a barátnőm/járunk" beszélgetés. Azóta csak úgy alakulnak a dolgok. Elkezdünk randizni, komolyodik a dolog, de szerintem sokaknál nem nagyon van ez így kimondva. (onnantól kezdve, hogy csókkal köszönünk és azzal búcsúzunk, rendszeresen találkozunk, stb... én már úgy tekintem, mint a pasimat.)
2013. máj. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!