Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért fantáziálok másokról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fantáziálok másokról, ha közben halálosan szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Van barátom már több, mint egy éve, de mégis más fiúkra is gondolok közben. Példaként ott van az egyik legjobb haverja, mostanában mindig figyelem és nézem, hogy nem is néz ki rosszul. Sokszor beszélek róla, mint amikor anno valaki tetszett nekem. És igen, tetszik, ha nem tudnám milyen akkor még simán a barátnője is szívesen lennék. Ilyen és ehhez hasonló gondolatok fordulnak meg a fejemben. De miért? Imádom a barátomat tényleg, de nem tudom, hogy akkor miért gondolok ilyen baromságokat. Veletek is előfordult már? Ez természetes?
2013. máj. 13. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert nem vagy halálosan szerelmes
2013. máj. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha halálosan szerelmes lennél(de nem vagy) észre sem vennél más pasikat, és még csak nem is fantáziálnál más férfiről.
2013. máj. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de ez kizárólag akkor fordul elő, ha nincs itthon. mert kolis és van, hogy nem látom egy hétig-kéthétig. Ha vele vagyok sose gondolok másra!
2013. máj. 13. 21:56
 4/8 anonim ***** válasza:
Már bocs, de ha halálosan szerelmes lennél, eszedbe nem jutna másra gondolni. Most magadat vagy minket akarsz áltatni ezzel?
2013. máj. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Komolyan olyanokat tudtok neha irni mintha megcsaltam vna a baratomat. Nevetseges...
2013. máj. 13. 22:21
 6/8 anonim ***** válasza:

3 Akkor sem fantáziálsz másik pasiról, ha szerelmes vagy. Ha szerelmes vagy, akkor az az egyetlen ember az, aki van számodra a lelkedben.Nincs több nincs más.


Számomra egyértelműen nem vagy szerelmes. Erölteted magadba az érzést, de üres nincs valósi érzelem mögötte.

2013. máj. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Xd ok koszonom az okos valaszokat :ddddd
2013. máj. 13. 22:37
 8/8 anonim ***** válasza:
A ribi néger dákókról álmodozik a párja mellett akibe állítólag halálosan szerelmes de mi vagyunk a nevetségesek...
2013. máj. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!