Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedik egy 24+ szerelmes férfi? Ill.24felett mennyire türelmesek a szexuális dolgokat illetően?

Figyelt kérdés
2013. máj. 13. 19:29
 1/10 anonim ***** válasza:
mindenki máshogy. van aki türelmes, vagy aki nem, de ezt neked kell kiderítened.
2013. máj. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy midenki más, ezért szeretném ha néhány leírnák ők milyenek.:)
2013. máj. 13. 19:31
 3/10 anonim ***** válasza:

Fene se tudja. Mindenki más :)

Én maximum 1 hónapot adok de az a maximum.

De ez attól is szokott függni , hogy milyen sűrűn tudunk találkozni első időkben.

2013. máj. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
14%

17 éves lány vagyok a barátom 24. Szerelmes belém, látszik abból ahogyan rámnéz viselkedik stb. Nagyon szeret és én is őt. Mondjuk én nem vagyok szerelmes, az előző 1 éves kapcsolatomban az voltam..

Szex. 4,5-5 hónapig vártunk, aztán elvette a szüzességemet. De akárhányszor oda került a sor, mindig azzal jött, hogy nem baj, van még időd, nem kapkodtatlak, csak nyugodtan, a te döntsédet, nem akarom hogy megbánd stb..

Úgyhogy nagyon türelmes volt. Csak a vége fele már én nem bírtam magammal.

Pettingelni viszont már kb egy hónap után pettingeltünk, szal az korábban volt és megkért hogy próbáljak ki új dolgokat amiket pl az exemmel nem tettem. De amit nem akartam azt nem kellett soha. A mai napig ez van.


17/l

2013. máj. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én egyre jobban nem vagyok türelmes. Már megismerkedéskor vágyom rá. De ha nemet mond, akkor képes vagyok várni elég sokáig, akármennyire is szeretem.

Kényeztetés van sok. Egész nap. Mindig. Reggeli ébresztő fincsi puncikóla ivással + még kap orált is. Sőt, ha este jól (nekem jól: rossz kislány módjára XD) viselkdett, akkor reggel ágyban kap reggelit, sok puszival, csókkal.

De van, hogy nem keltem fel, és akkor megvárom míg kijön a konyhába. Csók, fogdosás. Orált kap. Utána reggeli. Mindig valami nagyon finom, édes vagy hús :D. Ha dolgozni/suliba megy akkor a "zsákjába" teszek neki finomat amit én csináltam + valami édességet amit nagyon szeret. :P Mert szeretem ha örül, boldog, és szeret. Egész nap rá vágyom. Van amikor nem, van amikor sok SMS-t küldök, de fel is hívom.

Mikor hazaért, akkor természetsen kisajátítom. Csak vele foglalkozom, és vágyom rá, hogy ő is csak velem foglalkozzon. Kaja már van olyankor. De olyan is lehet hogy Ő főz. Hosszan, sokáig csókolózás, utána beszélgetés, szex. Fürdés együtt sok csókkal puszival esetleg még szexszel fűszerezve. Csikizés. Tanulás együtt. Filmnézés. Aztán vagy pihi vagy szex. De heti 1 x szükségem van magányra. És nem lógok mindig a nyakán. Csak szeretem érezni, hogy szeret. Sok közös program. Csónakázás este, vagy séta, vagy szabadban csók-puszi, valami szép helyen, imádom az ilyen kerti mécseses összejöveteleket, helyeket.

Esetleg mozi, színház, opera. Csak ott nem szabad rosszalkodnom.

A szex nagyon durva, vagy nagyon gyengéd. Egyszer így, egyszer úgy, hangulattól függően. Főként durva. És az elvárás, hogy úgy bánjak vele, mint egy utolsó büdös k.rvával. Mert ezt szereti. De szeret ő is kényeztetni. Imádom ha meg van kötve a kezem. :) Minden játékban benne vagyok.

Veszekedni utálok, ha veszekszünk sokszor durcizok. Általában csók, puszi a vége.

F 24-1, remélem nem baj.

2013. máj. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
bocs, szóval elírtam, 4-es vagyok, helyesen: a szexre képes vagyok várni, akármennyire is szeretném, HA ELÉGGÉ SZERETEM A LÁNYT
2013. máj. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
bocs, megint elírtam, szóval 4 hanem 5-6-7 vagyok.
2013. máj. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én már most sem vagyok türelmes... minél hamarabb dugni akarok ha van bnőm...

F19 szűz

2013. máj. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

azért úgy szeretném tudni miért van lepontozva a válaszom... szerintem teljesen normálisan meg rendesen válaszoltam


17/L

2013. máj. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom, én nem pontoztam le senkit.

Köszi a válaszokat.

2013. máj. 14. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!