Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már úgy hogy "lemondt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy hogy "lemondtatok" valakiről, akit pedig szeretettek és fontos volt nektek?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 1 évem arról szólt, hogy próbáltam neki segíteni, hogy kimásszon az adósságaiból, rendezze a családjával a kapcsolatot. Spóroltam mindennel amivel csak lehetett. Minden kérésem és jótanácsom ellenére is azt kellett tapasztalnom, hogy 2 doboz cigit elszív naponta, hétvégente literszám issza a whiskyt, taxival mászkál bulizni.

Megpróbáltam az édesanyjával kibékíteni (aki azért fordult el tőle mert többször meglopta). Persze ez sem sikerült, az lett a "beszélgetés" vége, hogy mindegyik a saját vélt vagy valós sérelmeit hangoztatta.

A munkahelyéről is kirúgták, mert állandóan kimászkált bagózni, ha a főnöke hívta sose vette fel a telefont...

Most úgy érzem, hogy én nem haragszom rá, de nem látom annak értelmét hogy tovább harcoljak azért, hogy boldog és normális élete legyen, mert úgy ez nem megy, hogy csak én akarom.


2013. máj. 13. 22:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Én addig segítek mindenkinek amíg kell (: ha már nem igényli a segítségem akkor kilépek az életéből. Sajnos fordított estben ez nem igaz.
2013. máj. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez a férfi béklyóban van melletted és vergődik-vergödött.

Ezt hogy hogy nem vetted észre?

2013. máj. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!