Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk, ti sem tudjatok elfelejt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, ti sem tudjatok elfelejteni azt a lanyt akit valaha szeretettek vagy fontos volt szamotokra, vagy csak a lanyok kuzkodnek ilyen problemakkal?

Figyelt kérdés
neha nektek is eszetekbe jut esetleg egy regi ex baratno ?
2010. márc. 2. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez univerzális probléma, szerintem.
2010. márc. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fú de még hányszor, ilyenkor végig gondolom h milyen retek volt és h milyen jól jártam h nem kaptam el tőle semmit.:D de csak addig lesz ez így amíg össze nem jössz valaki mással.
2010. márc. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy? Nekem sokszor eszembe jutnak. Sokat adtam és sokat kaptam, ezt nem lehet elfelejteni, nem is szabad. Azonban a leckét (hogy miért lett vége), meg kell tanulni mindegyikből. Érzelmeim már egyik iránt sincsenek, de elfelejteni a nagy párkapcsolatokat nem szokás, nem is szabad. Szerintem ez teljesen normális.
2010. márc. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
0%
az a legjobb h szembe állsz vele és megmondod h még mindig szereted! az jó jel h megpofoz ha nem akkor meg brobáld megfüzni h csak eggy utolsó esélyt aggyon. ha van pasia akk meg verd el és ennyi
2010. márc. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem sokszor ha békével válunk el csak a jót jegyzem meg...

ha nem viszonozta akk az jut eszembe hogy milyen szánalmas voltam... de az emlékek jók ettől vaygunk emberek az érzésektől és az emlékektől...

ha még mindig szeretted az illetőt mond el neki ...sosem lehet tudni::)

2010. márc. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én pl a mai napig ki vagyok készülve a szakítás miatt. Pedig Ő már jól érzi magát mással, én mégis azon vagyok, hogy rendbe hozzam a dolgot. 4 hete, még engem harapdált, meg husimusizott, erre most itt írok ilyen témákban :(((

Sajnos csak az idő gyógyít, és a tettek, amikkel megnyugtatod magadat, hogy te mindent megpróbáltál... de tudni kell hol a határ.. Én mostanság adom fel, majd talán hiányzok neki 1x... de lehet sose.. :(

2010. márc. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

14:20 vok és én is tök ezt éreztem (utolsó)megértelek ...

de ha igazán szereted elengeded... van erről egy sztorim : legjobb barátom (aki mellesleg ebben az évben jött át a sulinkba)összejött egyik ismerősömmel akivel jóban voltam de nem szántam rá sok időt hogy jobban megismerjem...

de igy a barátom által sok időt töltöttünk hármasban és én is beleszerettem a csajba...

elmondtam neki hogy mér vok szomorú amikor 3megyünk vhova...

volt hogy szakítottak és én ahelyett h örültem volna fájt mert sírni láttam a csajt és erre újra összehoztam őket...

szóval nekem szar volt de legalább boldognak láttam azt akit szeretek:( 15/F

2010. márc. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!