Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van több gazdag pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van több gazdag pasit akaró nő, mint gazdag nőt akaró pasi?

Figyelt kérdés
2013. máj. 14. 11:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
nekem jöhet gazdag nő is
2013. máj. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

De miért forog mindig minden a pénz körül?!

Milliomos a családom, Euróban. Leszögezem, hogy biszexuális vagyok, így fiúkkal is és lányokkal is volt már kapcsolatom. Soha nem érdekelt a partnerem anyagi helyzete. Ellenben a férfiakkal... Szerintem többet eszik magukat a férfiak a pénzen, mint a nők. A barátnőmet ugyan zavarja, hogy nem tehetős, de én ezt soha nem tettem szóvá neki, mert engem ez egyáltalán nem befolyásol. Ő az igazi és nem úgy ismerkedtünk meg, hogy odamentem hozzá és azt mondtam, hogy ennyi és annyi pénzem van. Azt sem tudta, hogy ki vagyok. Talán inkább az értelmi szintet kellene növelnie mindenkinek és akkor egyszerűbb lesz párt találni. Értelmes nők és férfiak nem foglalkoznak azzal, hogy kinek mennyi pénze van. 23 l

2013. máj. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!