Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szünettel kapcsolatban milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szünettel kapcsolatban milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
Köszönöm mindenkinek aki válaszol!
2013. máj. 14. 12:22
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

Az óraközi szünet 5-15 perc között mozog általában.


Tökéletes idő elmajszolni egy szendvicset, kiugrani budira, elszívni egy cigit suttyomban, röhögni a havrokkal, lemásolni a házi feladatot vagy mai modern társaalmunkban "felmenni a fészbúkra"


Az óraközi szünet tökéletes és kellemes része az iskolai életnek

2013. máj. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
a kedvencem a nyáriszünet (edzötáborok, nyaralás, barátok...)
2013. máj. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%

Egyetértek, a nyári szünet nagyon jó, hiányzik is, mióta dolgozom, nincs olyan, hogy három hónapig lógathatom a lábam (mondjuk ebben a formában korábban sem, de mindegy).


Egyébként kapcsolatban én nem látom értelmét. Vannak dolgok, amiket nem lehet kicsit csinálni. Ilyen például a szex meg a szakítás.

2013. máj. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Feltehetnéd a kérdést pontosabban is..

Egyébként a mosolyszünettel kapcsolatban nincsenek jó tapasztalataim. Vagy kapásból kivágott a fiú, hogy mit képzelek magamról, ő biztos nem vár rám, vagy csak eltávolodtunk egymástól.

Aztán persze van, hogy ilyenkor a felek rájönnek, hogy "nem tudnak egymás nélkül élni".


Ha szünetel egy kapcsolat, akkor az a lényeg, hogy megbeszéljétek, hogy mi fér bele. Tehát csak ismerkedés másokkal vagy szex is stb.

2013. máj. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Haveromék másfél hetes szünetet tartottak, a pasi lement volt nőjéhez és végi d*gta a másfél hetet, majd visszament, mintha misem történt volna, azt hazudva, hogy a barátaival volt. Még mindig együtt vannak, a csaj semmit sem tud. Ezek után Én személy szerint senkinek nem ajánlom a szünetet, tök mindegy mit beszélnek meg, mi fér bele, a szünet az szünet, mintha szakítottatok volna. Szóval vagy nincs szünet vagy a szakítás.
2013. máj. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 jekyll-fan ***** válasza:

a szakítás helyetti "tartsunk szünetet"-ből az lett, hogy sírtam egész héten, és végül beigazolódott a megérzésem, dobtak...

17/L

2013. máj. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmesebb válaszokat.

4 éves kapcsolatunkban kért szünetet a barátom. Igaz, vannak családi problémái, nem lenne gond ha "csak" emiatt kérte volna, de azt mondta,hogy úgy érzi a kapcsolatunk sem a régi, idöre van szüksége.

Tényleg nem a régi, de asszem ez rajtunk múlna. Úgy érzem, ez valamiféle menekülés dolog nála.

Ennél érettebbnek gondolom,hogy esetleg félredu*na. Amúgy felhiv szinte minden nap, érdeklödik.

De akkor is borzasztóan élem meg, iszonyat hiányzik, és nem tudom ennek mi lesz a "vége".

2013. máj. 15. 12:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a legrosszabbra készülj fel. Mindig az a legjobb, akkor már csak pozitívan csalódhatsz. :)
2013. máj. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!