Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha még szerelmes vagyok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha még szerelmes vagyok az exembe, es belekezdek egy új kapcsoaltba, akkor segit elfelejteni? Esetleg tapasztalataitok vannak ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2012. jan. 4. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért kezdeni egy kapcsolatba, h felejts egy halálraítélt ötlet, de just do it =)
2012. jan. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ezt hogy érted?
2012. jan. 4. 19:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért belekezdeni egy kapcsolatba, h egy másikat feledtess kb. olyan mint megenni inni még egy felest ha az előző 3 nem mosta le a szopás ízét. Csak, h egy kicsit vulgáris példával éljek. :D
2012. jan. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
erekció commentjén behaltam!Ütős hasonlat :D
2012. jan. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nagyon bölcs :D
2012. jan. 4. 20:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Miután szakítottunk az exemmel,két hónapra rá összejöttem egy másik sráccal.ÉS sikerült elfeledtettnie velem,de ehez minimum egy nagymértékű vonzalom kell.Szóval ha úgy érzed készen állsz egy újkapcsolatra és szenvedély van köztetetek,akkor sikerülhet.
2012. jan. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!