Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Párommal már több, mint 6 éve vagyunk együtt, van már egy 9 hónapos kislányunk, de sajnos egy ideje arra jöttem rá, hogy már nem szeretem a páromat annyira úgy, mint régen. Mint anya boldog vagyok, de mint nő, úgy már nem. Csak viszont ettől független nem tudnám nélküle elképzelni az életem, mert már összeszoktunk, minden hülyeségemmel együtt elfogad, nem hiszem, hogy valaha is tudnék nyitni más férfi felé. Szerintetek helyrejöhet még az a kapcsolat? Vagy mit kellene tenni érte?
2013. máj. 14. 19:22
 1/4 ASOT ***** válasza:
A gyermek születése óta nem lett túl monogám, unalmas egyhangú a kapcsolat? Vagy esetleg nem csökkent a másikkal való törődés kedvesség szeretgetés illetve a szex?
2013. máj. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha már szexuálisan sem kívánod,és úgy érzed,nem tudnál újra beleszeretni,akkor halott a kapcsolat.Viszont lehet,hogy csak egy hullámvölgyről van szó,és ellaposodott.Talán csak több időt kéne kettesben tölteni,kicsi nélkül.Te érzed,melyik esetről van szó.
2013. máj. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Baj van a kapcsolattal vagy már nem vagy olyan szerelmes?mert ha csak a szenvedély mult el és egy teljesen normális megèrô férfit látsz magad melett semmi képpen se taszitsd el.nem tudom hány éves vagy.énis házasságban élek persze hogy az elején még szenvedélyes volt a kapcsolatunk,de fel lehet dobni sok mindennel.szexel például csináljatok eggyütt programokat.ne csinálj csak azért hulyeséget mert ràd tort a kapuzarasi pànik.
2013. máj. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az igaz, hogy a baba születése óta kicsit kevesebb idő jut egymásra, de ez szerintem mindenkinél így van! Sajnos most így hirtelen nem tudom, hogy még vissza tudnék-e belé szeretni valaha is, mert én testileg is, lelkileg is eltávolodtam tőle, szerintem érzi is. Szexualitás is csökkent közöttünk, de az a fáradság miatt, mert estére hulla vagyok és olyankor pihenni szeretnék. Sokat veszekszünk minden hülyeségen. Ráadásul most vidéken dolgozik, jó, ha 2 hetente haza fog járni. Ez most szerintem majd még jobban ront a kapcsolatunkon.
2013. máj. 14. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!