Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

van egy lány aki nagyon tetszik meg minden egy osztályba járunk egymás mellett ülünk és gyakran néz engem amikor nem figyelek de ha odanézek elkapja a fejét.Volt hogy rólam beszélgetett a barátnőivel csak fogalmam sincs minek a kapcsán.Volt hogy szíveket firkált mindenhova de úgy hogy én is lássam aztán a következő nap/héten kiegészítette őket egy olyan szöveggel hogy ne legyen félreérthető (ez nem rólam szólt hanem az egyik családtagjáról).Gyakran sutyorog nekem valamit úgy hogy ne vegyék észre csakhogy olyan halkan hogy nem értem mit mond.Elég valószínűnek érzem hogy bejövök neki de nem akarok csúnya félreértés áldozata lenni! (és igen én szerintem is arra vár hogy kezdeményezzek)csak még 4 évig egy iskolába fogunk járni úgyhogy elég nagy koppanás lenne ha kezdeményeznék és ő lepattintana.Utána meg mindig így néznénk egymásra aminek nem örülnék!


És ti hogy vagytok vele a szerelem elmúlik ha sokáig nem találkozok vele?

azért kérdem mert itt a nyár és ha most bepróbálkoznék nála aztán nyáron kiszeretek belőle akkor majd elmondhatom hogy 2 hétig volt egy barátnőm xD annak aztán sok értelme lenn e xD abban viszont biztos vagyok hogyha gyakran látom ez nem történik meg! azért nem látom mert ő egész nyáron nincs otthon én se nagyon úgyhogy nem tudunk talizni!


2013. máj. 8. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Vegyük sorra a lehetőségeket, tegyük fel, te is vonzódsz hozzá:


A.) Nyitsz feléje, viszonzod.

1. Felültet, és utána négy évig kerülitek egymást.

2. Nem ültet fel, és lehet hogy évekig boldogok lesztek.


B.) Nem nyitsz feléje.

1. Megúszod a felültetést.

2. Elveszíted egy boldog kapcsolat lehetőségét már azelőtt, hogy létrejöhetett volna. Ebben az esetben egy hülye vagy. :D


Komolyan mondod, hogy a biztonság megéri?! :)

2013. máj. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem te is küldj neki jeleket, a reakcióiból szerintem át fog jönni, hogy őszintén örül neki, vagy csak annak örül, hogy bedőltél (a kettő között nagy különbség van, valószínűleg látni fogod). Ez így mégsem egy direkt nyitás, hanem egy óvatos játék.


Egyébként velem is megcsinálták. Mondjuk én nem tudtam viszonozni, de kedvesen elutasítottam, aztán röhögtek a barátnőivel, hogy hogy bedőltem nekik. Én meg röhögtem azon, hogy ők röhögnek. Nem volt kellemetlen. :)

2013. máj. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mindkettőtökkel egyetértek csak engem már átb.asztak párszor és nem akarok mégegyszer így járni!
2013. máj. 8. 18:12
 4/5 anonim ***** válasza:

Na, akkor már rutinos vagy. Akár el is engedheteted magad ahelyett, hogy félnél.


Miért ne állnál úgy hozzá, hogy "Lehet, hogy megint át**sznak, számítok rá, de azért esélyt adok neki, legfeljebb nem fogok meglepődni, ha kamu. Játéknak élem meg, legfeljebb komolyra fordul, amikor már tudom, hogy biztonságos."? :)

2013. máj. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat támadt egy jó ötletem!
2013. máj. 8. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!