Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esélyem összejönni ezzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem összejönni ezzel a lánnyal?

Figyelt kérdés

Megismertem egy csajt aki közölte velem, hogy nem akar párkapcsolatot. Viszont sokat smároltunk már, egyszer már le is feküdtünk.. Állítólag azért nem akar járni senkivel, mert utóbbi 2 barátja is átverte és nem bízok meg a pasikban. (Amikor ezt elmondta én ezt válaszoltam neki: "Elkezdhetnék regélni arról, hogy én más vagyok mint a többi pasi, de ez annyira átlagos duma, hogy inkább hanyagolom és bebizonyítom) - ezt mondani jó, vagy rossz ötlet volt ? -.


Na szóval visszatérve, amikor vele vagyok mindig jó kedve van, jól el tudunk dumálni. Gondolom vonzónak is tart ha már elvégre az ágyába engedett... Bár én is úgy voltam eleinte, hogy ebből nem sülhet ki rossz dolog, mégis csak ő jár a fejemben és nem tudom mit várjak ettől a dologtól... 21f


2013. máj. 14. 20:04
 1/5 Pain for Pleasure ***** válasza:
Szerintem ne éld bele magad, nehogy pofára essél. Lehet ő csak barátnak tekint némi extrával.
2013. máj. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Lehet, hogy csak azért feküdt le veled mert úgy mond nem volt ki más ˝megfektesse˝. Gondolkozz csak el ezen.
2013. máj. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, nagyon jó csaj biztos sok jelentkező lenne rá... ez is ami zavar, én nem akarom hogy másokkal is ismerkedjen. :\
2013. máj. 14. 20:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát mondd el neki, hogy szeretnéd, ha csak veled lenne, és szeretnéd bebizonyítani, hogy nem vagy olyan, mint a többi pasi.
2013. máj. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ne erőltess semmit, amit nem akar. Jelenleg kavartok, tényleg ne éld bele magad, ahogy a többiek mondták, és ne várj tőle semmit, mert nem ígért neked semmit. Most elvagytok, és ha tényleg kitartó vagy, akkor el tudod nyerni a bizalmát. Arra meg sosincs garancia egyikőtöknél sem, hogy ne találkozzon mással, nem zárhatod be, akkor sem ha "rendesen járnátok". :D
2013. máj. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!