Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én tehetek róla, hogy ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én tehetek róla, hogy ennyire megromlott a kapcsolatunk? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Több mint 1 éve együtt vagyok a párommal és kb 8hónapja nálunk lakik. Az elmúlt időben nem igazán foglalkozott velem és sokat is veszekszünk értelmetlen dolgokon..

Amikor hazaérek a suliból kockul.. amikor számomra alvás idő van mert (10-11fele) korán kelek ő még kockul.

Nem egyszer próbáltam odabújni hozzá játék közben de általában 2 reakciója van 1.már megint mit akarsz, 2pillanat most nem ér rá...


Ezért többet lógtam a haverokkal.. és az egyik pasi annyira udvarias és rendes,hogy szerintem belezúgtam :$

semmi nem volt köztünk még is áhh..szóval értitek..


Bűntudatom van miatta.. Mit tehetnék? Én rontottam el?


2013. máj. 14. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:

"Én rontottam el?"


Mindketten elrontottátok. Köszönj el tőle..

2013. máj. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

te ha úgy beszél veled h megint mit akarsz(te szerencsétlenség)

Akkor ne neked legyen már bűntudatod

főleg h annyi ideje ott lakik akk ne beszéljen így ezt lassacskán ki kéne dobni onnét

2013. máj. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]

nem te vagy a hibás, hanem ő

2013. máj. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Most éli a gyerekkorát(játszik), nagyon jó. Amit az ember nem kap meg otthon, azt megszerzi máshonnan.Van egy ilyen mondás. Ne legyen akkora bűntudatod, ő meg a számítógépbe szerelmes. Nem nagyon kellesz neki.
2013. máj. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Pedig már 22 éves. Néha amikor olyanja van idebújik hozzám.. vagy ha sz*r*tk*zn* szeretne..
2013. máj. 14. 21:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze, ha neki kedve támad, és feláll a géptől jó vagy neki, de te nem kezdeményezhetsz...ezt nevezik kihasználásnak,és még neked van bűntudatod? Ez már régen elromlott, meddig akarod még ezt magadnak?
2013. máj. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!