Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyakran előfordul olyan ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakran előfordul olyan ilyen eset? (lent)

Figyelt kérdés
Gyakran előfordul olyan eset, hogy akik viszonylag sokáig együtt voltak, de szakítottak később újra össze járnak egy egy szex erejéig?
2013. máj. 15. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Megesik.
2013. máj. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 valaszado_lany ***** válasza:
En szemelyesen visszautasitottam, de hallotam sok ilyen esetrol.
2013. máj. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De így hogy merjen az ember össze jönni bárkivel is? Hogy majd beugrik a csajnak/pasinak az exével való találkozásnál valami régi emlék aztán szexelnek egyet...
2013. máj. 15. 11:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Én sosem jártam össze egyikkel sem.. de sokan tényleg ilyenek.
2013. máj. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Legendák vannak voltak lesznek.

Különben ha komolyan gondolja valaki a szakítást, és az új kapcsolatát akkor nem megy vissza az exhez véletlenül sem.

2013. máj. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megesik.
2013. máj. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!