Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megunt engem, vagy csak elmúlt a rózsaszín köd és átálltunk normális kapcsolatba? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Másfél évig barátok voltunk, majd átalakult szerelemmé. Ennek most fél éve. Eleinte minden reggel sms-t írt, este felhívott. Hetente találkoztunk egyszer-kétszer. Az utóbbi másfél hónapban elmaradtak a kedves üzenetek reggel, csak este hívott. Most van mikor már este sem hív, csak másnap. És ritkán találkozunk, mert sok a munkája.
2013. máj. 15. 14:31
 1/9 anonim ***** válasza:
10%
Meleg van lehet hogy izzadság szagod lett.
2013. máj. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

na,ezért nem jövök össze senkivel úgy,hogy a barátom volt előtte évekig. vagy van szenvedély,vagy nincs,a barátomat már ismerem,nincs meg az a derült égből villámcsapás. persze lehet jó egy ilyen kapcsolat is,de én nagyon szenvedélyes vagyok,kell ez a hirtelenség :)

próbálj meg beszélni vele,ki tudja,talán ő is ezt érzi,és tanácstalan ugyanúgy,mint te

2013. máj. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%
B@sztok ti rendesen és rendszeresen?
2013. máj. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rendesen tisztálkodom. Köszi.
2013. máj. 15. 14:44
 5/9 A kérdező kommentje:
Ok, így lesz. Köszönöm
2013. máj. 15. 14:45
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért. Jó addig oké, hogy már eltelt valamennyi idő és ritkulnak ezek idővel, de nem értem miért marad el aztán teljesen egy idő után, vagy nagyon ritkává válik. Fogalmam sincs, de együtt érzek veled. Nálunk is ritkultak ilyen dolgok és/vagy átalakultak. Hát remélem nem unt meg még engem, csak fél éve vagyunk együtt...
2013. máj. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
14:36 Ritkán vagyunk együtt az utóbbi időben, de akkor is isteni. :) E téren nincs gond.
2013. máj. 15. 14:49
 8/9 A kérdező kommentje:
14:46 Köszi. Privát üzenet ment
2013. máj. 15. 15:08
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

7: Oké, bocs az alpáriságért, de hát ilyen a természetem... a lényeg, hogy jól "ellátja a bajodat" és e téren nincs gond! Szerintem ne görcsölj, próbáld feldobni a kapcsolatot, teperd le valami extrém helyen, vagy tegyél csipkés bugyit a táskájába ha megy dolgozni, vagy dugj el huncut üzenetet a cuccai közt amit váratlan helyen és időben megtalál. :D

Dugd el valamelyik kedvenc ruháját, holmiját akármijét, és mond meg neki, hogy visszakapja de csak ha.... rádbízom a többit. Olyan meg nincs, hogy sok a munkája, ez csak kifogás, max próbáld féltékennyé tenni egy picit, de ezzel vigyázz mert visszafelé is elsülhet.

2013. máj. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!