Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csók az utcán? 35-36 éves pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csók az utcán? 35-36 éves pár vagyunk. (két hónapos kapcsolatban. ) Nem illik csókolóznunk az utcán? 36/F

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, hogy nyalni-falni egymást, de találkozáskor egy-két csók, illetve séta közben, vagy a megállóban egy spontán csók??


35/L SMS:

"Kérlek ne csókolj meg az utcán, vagy sok ember előtt. Ennyi idős korban az emberek már nem szoktak az utcán csókolózni! Nem illik! Nem vagyunk már tinédzserek komoly emberek vagyunk!"


Vélemény?

Üdv!



2013. máj. 15. 15:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%

Az még hagyján, hogy ezt kérte, de ha jól értelmezem, mindezt sms-ben tette? :D

Tuti, hogy 35 éves? :D

2013. máj. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen sms-t nem ír egy 35éves nő.
2013. máj. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj,de ez egy hülye.
2013. máj. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
hülyeség.
2013. máj. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem korfüggő. Én attól is idegfrászt kapok, ha tizenévesek nyelv-kardozását látom magam mellett a buszmegállóban...szerintem egyszerűen nem illik. A szájra adni egy finom puszit az még rendben van, de a csókolózás nem hiszem, hogy (főleg fényes nappal) közterületre való lenne.

Mielőtt belekötne bárki is, van párom, nem féltékenységből nézem ferde szemmel az ilyen megnyilvánulásokat :D

24N

2013. máj. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

"Nem vagyunk már tinédzserek komoly emberek vagyunk!" - mindezt sms-ben. Hát ez nem vall éppen komoly, felnőtt nőre. Miért nem közölte ott helyben, ha annyira zavarta?

Amúgy ez szerintem nem korfüggő. Van akit nem zavar, van akit igen. Azért 35-36 évesen az ember még nem annyira vén.

Nekem simán belefér amit leírtál, de ha zavarna is, szóvá tenném ott helyben.

35/N

2013. máj. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi símán megcsókoljuk egymást az utcán. Nyilván nem összetapadva megyünk, de jólesik megcsókolni a férjem.
2013. máj. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nincs semmi baj az utcán csókolózással. Engem nem zavar, ha ilyet látok. Amúgy ha nekem valaki ilyet mondana, hogy ne csináljuk ezt vagy azt mert "komoly emberek vagyunk", azt elég hamar otthagynám.
2013. máj. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Nőre lágyuló humánum válasza:
61%
Mondjuk ha szerelmes az ember,ez a kérdés fel sem merül,de ahogy halad az idő,úgy konszolidálódnak az ilyen "dolgok" is..
2013. máj. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
ha esze nincs legalább jó nő?
2013. máj. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!