Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom, h eltelt karacsony, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, h eltelt karacsony, de . Illik megharagudni egy karacsonyi ajandekert?

Figyelt kérdés

Most honapfordulonkkor osszevesztunk.

S hozzamvagta h mindig mindent elrontok.

H most is, es karaconyt is EN rontottam el.

Karacsonykor vettem a baratomnak egy szep parnat es egy uj lepedot az agyra, mert az ove regi volt.

Persze mast is.Vilagos kave szinut vettem, mert talal a szobaba.(na meg van penze, es megvan mindene..nehez neki vasarolni)

Nem eleg h kepes volt karacsonykor duzzogni s azt mondani h hogy lehet ekkor marhasagot venni?

Most erolteti h adja nekem, ert ugy erzi magat tole mintha korhazba lenne(??).

1. ajandekot nem illik visszaadni

2. most erre hogyan reagaljak? neki teljesen normalisnak tunik h az ember felhaborodik es a fejedhez vagja ha nem elegited ki a karacsonyi vagyait?! (es ha 20szor nem kerdeztem h irjon listat h miket szeretne kb...de soha semmi, csak "vegyel amit akarsz")


2013. ápr. 14. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki ezek után barátnője marad egy ilyen srácnak, az a csaj egy autósmoziban székfestő.
2013. ápr. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

semmilyen ajándékért nem illik,még ha nem is tetszik

így elolvasva ez egy kitömött f.a.sz

2013. ápr. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Christiano Ronaldo ***** válasza:
75%

Ha ilyen problémát nem tudsz magadtól megoldani akkor mi lesz veled később?


Mond neki hogy akk kenje a hajára az ágyneműjét odaadod rokonéknak és vegyen magának másikat.. legközelebb meg vegyél neki egy új telefont vagy valami elektronikai baromságot, azzal nem tudsz melléfogni.

2013. ápr. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

legujabb samsung s3 asa van, csoda h nem kell a 4es.

uh...nem igazan engedi meg a zsebem az o kielegito fajta elektronikus ajandekait, + megvan minden olyansmije. uh..

oke, koszi

2013. ápr. 14. 22:25
 5/7 anonim ***** válasza:
ha erről szól a történet akkor gáz van nálatok!!!
2013. ápr. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Velünk MOSTOHAanyós csinálta ugyanezt, levágta az asztalra nyáron a karácsonyi ajándékát, hogy vehettünk neki ilyen szart, mi semmit sem tudunk az illemről, mert minket már nem tanítottak az iskolában róla, de olyan könyvet vesz majd nekünk jövőre, amiből tanulhatunk. Sajnos őt nem mi választjuk, de te otthagyhatod ezt a kedves embert.

27n

2013. ápr. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Sziasztok! En lennek a "kitomott fasz" (azaz a "barat")!

Ugy gondoltam, hogy ha mar tenyleg arra van szukseg, hogy "birosag" ele allitsd a dolgot, akkor hadd mondjam el az en szemszogembol is a dolgokat.

Elsosorban en nem a karacsonyi ajandekert duzzogtam hanem a gesztusert, a figyelmessegedert es odaadasodert. 4 dolgot kaptam toled Karacsonyra, ezek kozott volt egy lapito (vagodeszka), egy sandwich maker (melegszendvics keszito) es a takaro meg a kisparna. Ezekkel igy leirva semmi gond nem lenne, csakhogy Karacsonykor mig en 2 hetig rohangaltam, hogy a tokeletes ajandekot megtalaljam neked (tulzas nelkul) es mivel sok bukkano utan ez nem jott ossze, meg Karacsony szombatjan is emiatt stresszeltem, te azt csinaltad, hogy jobb otlet hijjan elmentel edesanyaddal a TESCO-ba vasarolgatni es amit meglattal azt belokted a kosarba...tudom ez igy durvan hangzik. De az alabbi dolgok megmagyarazzak, hogy mennyire is eroltetted meg magad azzal, hogy oromet okozz Karacsonykor a parodnak (kulonben mindezt mi ketten mar attargyaltuk honapokkal ezelott):


1) Nos tudni kell, hogy a vagodeszkat amit te vettel Karacsonyra, azt azert vetted, mert a mienket eltorted honapokkal azelott es megigerted, hogy veszel masikat...amibol aztan nem lett semmi es en vasaroltam vissza azt mert nem az enyem volt hanem a szuleime...honapokkal az eset utan kapok egyet toled "ajandekba"... nem tudom ti, hogy vagytok vele, de a "tartozast" nem Karacsonykor szoktak megadni ajandekformaban.

2) A szendvicssuto: ha egy kicsit is figyelmesebb lettel volna akkor emlekeztel volna, hogy nemcsak hogy van mar szendvicssutom (ketto is) de meg NEKED is keszitettem kajat vele. Azon kivul teljesen otthonosan mozogsz nalunk es a szendvics suto ott van az ember orra elott a kamraban, fejmagassagban a polcon. En ugy vagyok az ajandekozassal, hogy ha valakinek veszek valamit akkor megteszek mindent annak erdekeben, hogy meggyozodjek rola, hogy annak orvendeni fog de hogy elsosorban szuksege van-e ra...

3) A takaro es a kisparna: igazabol nagyon szepen es oszinten mondtam neked, hogy szivem koszonom de ez nem en vagyok, es meg mindig azon a velemenyen vagyok, hogy jol tettem espedig azert mert: 1) ha nem szolok semmit akkor vagy az tortenik, hogy en kell naponta egy olyan agyteritot nezzek ami nekem szemely szerint nem jon be es/vagy hol felteszem (hasznalom) hol nem, amibol elobb utobb ugyis vita lesz belole es el kell mondanom az igazat, hogy nem az izlesem 2) mert ha masfel ev kapcsolat utan nem ismersz annyira hogy a pasid nem a pufis kisparnas es lepedos tipus (amugy is nagyon pasis ajandek ez es nemtom, hany pasinak lenne a stilusa) akkor legalabb beszeljuk meg oszinten, hogy ne okozzunk kellemetlensegeket egymasnak a jovoben.


Igazabol nem az ajandekokkal volt a gondom, es ezt megbeszeltuk nem egyszer es nem ketszer, hanem az odaallasoddal, hogy amig en rohanok mint az orult es nem kotok kompromisszumokat ami az ajandekodat illeti, te elmesz egy hypermarketbe es mindenfele megfontolas nelkul (latszolag) osszevalogatsz nehany dolgot a kosarba. Nagyon ugy ereztem magam Karacsonykor, hogy fabatkat sem jelentek neked, hogy tenyleg minimalis figyelmesseget nem mutatsz es/vagy nem ismersz annyira masfel ev utan, hogy tudd mire van szuksege a parodnak vagy minek orvendene ...es ne tulozzunk, nincs S3-as telefonom (meg mindig S2-est hasznalok) es soha nem is voltak nem tudom milyen extra elvarasaim ajandek teren, csak erezzem, hogy a parom ismer es tenyleg gondot forditott arra, hogy ajandekot valasszon nekem, nem, hogy bedobalt ezt azt a vasarlokosarba es ezzel lerendeztuk a Karacsonyt...


Az ajandekvisszaadasnal meg megint nem irtad le a teljes sztorit. Karacsonykor a kisparnas/takaros dolgot lerendeztuk ugymond, azota is itt ul felreteve es nem hasznalom. Te most aprilisban kikoltoztel otthonrol es mondtad, hogy agyteritore van szukseged az uj lakasban en erre meg felajanlottam, hogy hasznald azt amit toled kaptam mert en ugysem teszem...Ugyhogy felreertes ne legyen, en NEM UTASITOTTAM vissza az ajandekot, hanem segiteni akartam. Udvariaskodhatunk es tarthatom a szekrenyben a takarot evekig de szerintem ha te hasznat veszed akkor miert ne...?

2013. ápr. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!