Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van okom félni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van okom félni, ha a páromnak kretén barátai vannak?

Figyelt kérdés

Barátomnak van egy eléggé bunkó haverja, akit jobban megismertem, most hogy több helyen voltunk együtt a haverjaival. Egy eléggé nagy s3ggfej, mostani barátnőjével azért jött össze, hogy jól megd--ja. És minden egyes apró részletet lead a barátomnak, hogy mikor hol és mit csináltak(hogy így, meg úgy csókolóztak,itt fogdosta, ott fogdosta, ezt és ezt beszélték). Ezt a barátomtól tudom, ő mondta nekem.

És nem szeretném, ha ez befolyásolná a barátomat. Lehet, hogy akkor ő is kibeszél engem a barátjának, és nem akarom, hogy tőle 'tanuljon'. Mióta ilyeneket beszélnek a sráccal, jobban is akarja a szexet, de én nem vagyok rá kész még.

Azért félek ettől mégjobban, mert a kapcsolatunk elején egyik normálisabb haverja segített abban, hogy összejöjjünk, mivel nagyon félénk volt velem szemben, és akkor is a haverjára hallgatott,és elmondta mit érez....


Szerintetek ez mennyire tudja befolyásolni? Ti hogy vagytok ilyen téren a haverokkal? (Nemrég mikor még egyszer a haverjaival és vele voltam, olyan dolgokról beszéltek, hogy tátva maradt a szám, és még úgy és olyanokról nem hallottam beszélni a párom o.O )

Mit lehet tenni? Nem akarom, hogy majd azt a fiút utánozza,és olyan legyen.


2013. máj. 15. 16:45
 1/6 A kérdező kommentje:

Olyan különleges rendes fiú volt, nem szeretném, ha olyan kretén lenne, mint ők.Rosszul esett kicsit 'olyan'dolgokat hallani tőle.

Vagy én vagyok túl komoly?

2013. máj. 15. 16:47
 2/6 anonim ***** válasza:

Figyi, legjobb, ha megbeszéled vele, hogy nem szimpatikus neked a haverja. Nem kell eltiltanod tőle (miért is tennéd), csak szögezd le, hogy ez a viselkedés neked nem tetszik.

Ha tényleg értelmes ember, veszi a lapot, és amikor veled van, biztos nem fog úgy viselkedni, még akkor sem, ha a gyökér haverja is a közelben van.


Én nem hagynám, hogy a baráti köröm bármiben is befolyásoljon a barátnőmmel kapcsolatban.


Ha meg mégis így viselkedik azután, hogy ezt megbeszéltétek, nem vesztesz sokat.

2013. máj. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mondtam neki, hogy mennyire nem bírom(nem azt, aki újságolja neki az intim ügyeit, hanem akivel a sok hülyeséget hordta össze)kihozott akkor nap a sodromból a haverja, mert úgymond rajtam hülyültek, és lökte a süket dumát a haveromnak. Felálltam és kimentem, a barátom utánam jött, ő is mondta, hogy mennyire lökött a csávó,meg ne is foglalkozzak vele. Viszont később ugyanúgy lökték a hülyeséget, ami nagyon fura volt , hogy ilyeneket mondott a párom.

De biztos így van a haveri társaságban...nem? Csak nem szeretném, ha ő is úgytenne, mint ők....gondolok itt arra, hogy eddig meg volt szex nélkül is, viszont most egyre jobban rajta van azóta...

2013. máj. 15. 17:11
 4/6 anonim ***** válasza:

Mondd neki kicsit határozottabban, hogy neked ez így nem okés. Nehogy már kibeszéljen téged a haverjával. Ennyire tapló a barátod? erélyesen kell a tudtára hozni, hogy ez így nem lesz jó, neked ez nem kell!


Ha valaki elkezdené zrikálni a barátnőmet, az lenne a minimum, hogy megvédeném. A kis gyökeret meg leoltanám, hogy tudja, hol a helye. Nem számítana, hogy haver, vagy nem. Más barátnőjét nem vesszük a szánkra. Felénk ez így megy, de akkor ezek szerint nálatok nem.

2013. máj. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, nem vagyok biztos benne, hogy engem is kibeszélnek, viszont a barátom legjobb haverja minden egyes mozdulatot(!)lead a barátomnak...és hát innen gondoltam, hogy biztos ő is visszakérdez, hogy nálunk mi van,mert hát haverok.
2013. máj. 15. 17:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Kb.. hány évesek vagytok?
2023. jan. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!