Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátom biszex csaja úgy vettem észre, csábítgatja az én barátnőmet. Nem tudom, van-e okom félni?

Figyelt kérdés

A legjobb barátom tavaly jött össze egy csajszival, nagyon sokszor átvágta már a haveromat a viselkedésével, de az kitartott mellette. A csaj erősen gerjed a nőkre is, ami nekem aztán nem sok vizet zavarna, ha nem viselkedne félreérthetően az én barátnőmmel.

Amióta csak bemutattam egymásnak őket, a haverom csaja állandóan az enyémen lóg, de tényleg, nem túlzok. Mindig nyomatja neki a feminista szövegeit, direkt olyanokat mond nekem, hogy "jaj Peti, velem jobban érzi magát". Ha elmegyünk a többi barátunkhoz, akkor is letelepednek egy kanapéra és egyfolytában együtt vannak minden percben, már voltam szemtanúja enyhe hajsimogatásnak is (persze a csaj részéről). Nem tudom mire vélni ezt az egészet, a haveromat már nem akarom mindig azzal cseszegetni, hogy zavar a barátnője, de a csaj meg nem állítja le magát ÉS ami felettébb szuper, hogy már a barátnőm is viszonozza lassan, legalábbis mostanában úgy tűnik.

27/F


2013. máj. 8. 17:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Mivel felnőtt nő (gondolom), el nem tilthatod, mondd meg neki, hogy rosszul esik. Ha téged szeret, akkor ő maga fogja befejezni ezt az egész "játszadozást".
2013. máj. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, lemaradt a lényeg, okod van félni, de szerintem csak legyezgeti a hiúságát, és nem komoly, ezért is írtam, hogy csak játszadozás.
2013. máj. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Játszadozásnál most már idegesítőbb, amit művel(nek), mi lassan a haverommal le vagyunk..

A csaj már bármilyen alkalmat képes megragadni, hogy a barátnőmhöz hozzányúljon vagy vele legyen. Egy álszent kígyó, de őszintén.

A barátnőmet szoktam kérdezgetni, hogy mit gondol a csajról és jön a sablonszöveggel, hogy nagyon jól megértik egymást, nagyon kedves. Én nem hiszem, hogy ő ne vágta volna le a szitut már, de egyáltalán nem zavarja.

2013. máj. 8. 17:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, én egy férfigyűlölő barátnő agymosásaitól rettegnék.... egy biszex barátnő esetében teljesen más gondolat foglalkoztatna...:)))
2013. máj. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha történik is köztük valami,nem kell padlót fogni,nem fog lecserélni a csajra a barátnőd.
2013. máj. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt lehet elcsábítani, aki arra vevő. Nem a barátod miatt nem a barátod barátnője miatt kell aggódnod, hanem a saját barátnőd miatt. Ülj le vele és beszéld meg, mi történik! Teljesen mindegy, hogy ez most egy másik lány, vagy egy férfi. Tisztázd, nálad hol a határ és várd el annak tiszteletét! N28
2013. máj. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És a haverod mit szól ehhez? Őt nem zavarja? Vagy vele nem beszéltek meg ilyen dolgokat?
2013. máj. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hasonló történt velem is. Én voltam a lány, akit csábítgattak. Magam is nyitott voltam rá. A páromat nem érdekelte, mit csinálok, nem vette komolyan. Ráment a kapcsolatunk a nemtörődömségére. Összezavarodtam tőle, hogy ennyire hidegen hagyta. Többé nem bíztam a kapcsolatunkban. Ezért mondom, légy őszinte és beszélj vele nyíltan és egyenesen! A saját társaddal kell egy véleményen lenned, nem más csajával!
2013. máj. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!