Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mit csinálnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit csinálnátok, ha egyszer csak órán észreveszitek, hogy bámul titeket az egyik lány?

Figyelt kérdés
Ha tetszik nektek, akkor jelzésnem vennétek? Ha pedig nem tetszik, akkor inkáb zavarodottan elnéztek és kerültök vele minden kontaktust, érintkezést? Az mit jelent, ha egy olyan lány érintetek meg többször, akivel szinte sosem szoktatok beszélni, csak néha bàmuljátok őt órán? Örülnétek, ha ez a lány bámulna? Rámosolyognátok vagy zavarba jönnétek?
2013. máj. 15. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
valószínűleg észre sem venném ha igen arra gyanakodnék, hogy lekváros a hajam vagy vmi hasonló
2013. máj. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Köpőcsővel megsoroznám.
2013. máj. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha viszont tetszene nekem, akkor állna a cerka egész nap, és azt várnám mikor csókolózunk már, elintézném hogy egy padba üljek vele hogy tudjak neki nyúlkálni oda lentre stb

De ha pont az ellenkezője üti fel fejét hogy csúny csaj szemel ki magának, akkor átíratkoznék más csoportba :)

20/F

2013. máj. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szorongás, zavarbaesés.
2013. máj. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok! Ha ez fordítva velem történne,akkor ha tettszene, flörtölnék egy kicsit vele. Ha nem az esetem bevenném a barátzónába, mert a sok barát az jó.
2013. máj. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Visszamosolyognék.
2013. máj. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bikából meghajigálnám a padtársam cuccaival, közben üvöltenék is neki, hogy "MIAZANYÁDATNÉZEEE"
2013. máj. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!