Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti észreveszitek azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti észreveszitek azt, amikor egy lány mellett ültök, hogy összeérnek a lábaitok?

Figyelt kérdés
Milyen esetben csináltok ilyet? Vagy csak egész véletlenül?
2013. jan. 4. 12:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Buszon mindegy ki ül melletted ez mindig így van..
2013. jan. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mértne venném észre? A tapintó és nyomásérzékelő receptoraim megfelelően működnek.
2013. jan. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, a kérdés az, hogy ezt direkt csinálják-e.

Egyszerű: Van mikor véletlen, és van mikor direkt. Nincs általános szabály.

2013. jan. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen sőt perverz vagyok és élvezem is!:)(csak nem sokszor történik ilyen, mert félek a lány észrevenné)
2013. jan. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Általában buszon,vagy vonaton van ilyen.Hát elég testes ember vagyok,és össze is kell húznom magam vállban,ha valaki mellé ülök...Olyan nagyon nem érdekel,ha hozzá érek,de nem is direkt.Bár volt olyan,hogy nagyon tömött buszon a csaj segge két partja közt volt a farkam...Hú de kellett erölködni,hogy ne áljon fel...NA az jó helyzet volt.
2013. jan. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 --Bencee-- válasza:
100%
Én kifejezetten igen, ha látod hogy ezt csinálja akkor nézz a szemébe és mosolyogj egyet és ha elveszi a lábát akkor szívás.
2013. jan. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

# 6 válasza az nagyon tetszett. XD


Ám ha van elég hely, hogy el férjen de akkor is össze ér a lábatok az fix, hogy direkt van és az egy nem pici célzás. :)

2013. jan. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!